Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz dolgot csináltam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolgot csináltam? Szerintetek elítélendő?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Nemrég ért véget az életemben egy, hát nevezzük szexkapcsolatnak (esetleg barátság-extrákkal). Megviselt, mert én jól éreztem magam benne, és a végére, azthiszem kicsit többet kezdtem érezni a srác iránt, mindegy..

Tehát tegnap este itthon voltam egyedül, pokoli hiányérzettel, hiányzott a szex, az érintések, minden. És akkor eszembe jutott egy, így visszagondolva lehet hogy pocsék ötlet... Van egy osztálytársam, akivel elég jóban vagyunk, volt egy időszak, amikor kavartunk (de smárolásnál, meg pettingnél nem mentünk tovább), de még mindig megvan köztünk a kémia, vagy mi. Ja és mellesleg öt percre lakik tőlem, szóval felhívtam.. Ő készségesen át is jött, persze nem mondtam a szemébe, hogy mit akarok, értette, meg gondolom ő is akarta, a lényeg hogy lefeküdtünk. Na ekkor azt gondoltam, végre, egy éjszaka boldogság, csak aztán jött a hidegzuhany, ahogy összeszedte magát a srác, felöltözött, és mondta hogy akkor lép, jóéjt. Így utólag magam sem értem miért, de egyértelműnek tartottam hogy itt alszik (nekem ez a gyengepontom, nagyon igénylem a szex utáni együttalvást, összebújós ébredést, stb). Ezt tőle is megkérdeztem, mire egy borzalmas közhellyel állt elő ("a szex utáni együtt alvás az első lépés a szerelem felé"??? valami ilyesmi..), és persze nem is tudtam rábírni, hogy maradjon..

Most kb mégrosszabbul érzem magam, mint a szex előtt, konkrétan úgy mint egy k.urva, aki csak arra jó, aztán mindenki eldobja...

Tényleg ennyire gáz, ami történt tegnap? Hogy nézzek holnap annak a srácnak a szemébe?



2015. szept. 13. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
ha kur_vaként viselkedsz ne csodálkozz hogy kur_vaként bánnak veled :D
2015. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem (!) igen, gaz... 17 evesen... Furi mindenkepp...
2015. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Huha. Megjött a kamugép!

Annyira igaz ez a sztori amennyire az eiffel torony a világ legmagasabb épülete.

Tehát semennyire!

Kamu! Kamu!

2015. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak a szüleid ilyenkor?...csak érdekelne, hogy hogy hívogatsz random srácokat magadhoz. (koli, vagy mi?) Szerintem 17 évesen alapból egy szexkapcsolat elég gáz, már bocsi...És igen, ha így viselkedsz ne lepődj meg.
2015. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkivel fordult már elő, hogy egy estére a szülei nem voltak otthon. (Mert mondjuk élnek társasági életet, vagy hasonló..)
2015. szept. 13. 11:24
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

5-ös, ritka jó neked, az én szülem állandóan itthon szidják egymást...


Amúgy meg ja kurväként viselkedsz úgy is kezelnek.

2015. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Rohadt fiatal vagy még ahhoz, hogy a szexen járjon az eszed, inkább tanulj . Ilyen fiatalon szexkapcsolat ? Hogy tudsz te tükörbe nézni? Hogy lehet neked önbecslésed ezek után ? Én 18 évesen veszítettem el a szüzességemet, most 2O vagyok és azóta is ugyanazzal a sráccal csinálom, szeretetből. Ha nem szeretetből szeretkezel fiatal lány létedre valami nagyon el van rontva a gondolkodásoddal
2015. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Áthívtál egy srácot d_ugni, mert hiányod volt. Nincs ebben semmi rossz. De akkor ne várd el, hogy szerelmes legyen beléd.

Ha szerelemre, kapcsolatra vágysz, akkor azt nem így kell indítani.

Meg gondolom, híre is mehetett a pasik között, hogy csak úgy szexelsz kapcsolat nélkül.

2015. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
pénzt nem hagyott neked az éjjeliszekrényen véletlenül?
2015. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
érik a ribizli
2015. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!