Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyeneket csinál egy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyeneket csinál egy teljesen heteró lány?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy heteró a lány de közben meg olyanokat csinál hogy mindig ölelget, meg hozzám bújik, a fejét a vállamra hajtja néha megfogja a kezemet és akkor mosolyog rám. Meg ha messzebb ülünk egymástól vagy fél percig nézzük egymást mosolyogva meg néhány napja könyököltem a padon ő pedig olyan közel hajolt hogy összeért a homlokunk vagy 10 másodpercig

meg chaten úgy köszön el hogy szeretlek meg párszor mondta hogy cuki vagyok...

ilyeneket csinálna egy heteró lány a barátnőivel? Vagy ez azért már kicsit sok és lehet hogy ez már leszbiségre utal?


2016. jan. 8. 17:18
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim válasza:
15%

hát ti tényleg nagyon hülyék vagytok, mindig meg tud lepni ez a gyk :DDD

kérdezzetek már körbe pár hetero lányt hogy csókolózott e már lánynal :D jó oké, benne van a pakliban, hogy ostoba ringyók, alkohol hatására bármit megtesznek DE

Ettől nem lesznek biszexek, ez a mai divat, csomó lány kiptóbálja kíváncsiságból..

attól mert valakit szájon puszilsz, csókolsz nem akarod kinyalni meg össze ollózni vele a puncidat, nem akarsz vele járni, nem nedvesedsz tőle, NEM VONZÓDSZ HOZZÁ SZEXUÁLISAN jézusom...


DE MIN LEPŐDÜNK MEG AZ OLDAL TELI VAN MELEGEKKEL, AKIK EGY OLYAN KIJELENTÉSRE, HOGY VALAKI HETERO UGRANAK MEG LEPONTOZGATNAK EGYBŐL

2016. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
41%

Jó akkor helyesbítsünk, csakhogy megőrizzétek a lelki békéteket :D


Vannak, akik divatból csinálják (bár nem tudom ezen mi a divat) és vannak, akik arra fogják a látens leszbikusságukat, hogy "jaj de ez a mai divat, minden lány smárolt már lánnyal".

Ha én divatból csinálok valamit, ami nekem nem tetszik, akkor érzem, hogy ez nekem nem jó... nem érzem közben jól magam, feszengek, nem kívánom többször.

Ha viszont tetszik a dolog és máskor is csinálom, akkor azt már nem csak divatból teszem :D


Ilyen egyszerű, de rendben, senki nem pontoz le titeket, nyugi, nem ciki heteronak lenni.

Csigavér.

2016. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
49%

30!

A 29-es fogja a kezemet....

2016. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
91%
Igen? Akkor sok boldogságot nektek. xDD
2016. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
8%
szoval 2 kis ratyiputtony
2016. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
77%

Na, azért ne hozzon szégyent magára senki az alpári beszéddel :D


Az már tényleg nem trendi.

2016. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
0%

35!

Mondja ezt egy homar pitcsa...

2016. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
0%

35!

Jot szoltal amugy itt tenyleg sok a ratyi... :))

2016. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
8%
skizo vagy tes?
2016. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
29%
az már tuti, hogy a 29%-osnál valami nem oké
2016. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!