Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyeneket csinál egy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyeneket csinál egy teljesen heteró lány?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy heteró a lány de közben meg olyanokat csinál hogy mindig ölelget, meg hozzám bújik, a fejét a vállamra hajtja néha megfogja a kezemet és akkor mosolyog rám. Meg ha messzebb ülünk egymástól vagy fél percig nézzük egymást mosolyogva meg néhány napja könyököltem a padon ő pedig olyan közel hajolt hogy összeért a homlokunk vagy 10 másodpercig

meg chaten úgy köszön el hogy szeretlek meg párszor mondta hogy cuki vagyok...

ilyeneket csinálna egy heteró lány a barátnőivel? Vagy ez azért már kicsit sok és lehet hogy ez már leszbiségre utal?


2016. jan. 8. 17:18
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Akkor lehet egy lankadt fhaszu 70-es??

Aki mar csak fantazial...

Az sem rossz!

2016. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

ez vagy te? sajnallak tes

gondolom itt gyk-n vadaszod a tiniket te pedofil

aztan agyverzest kapsz mert a baratnojuket csokoljak meg helyetted

KELLEMETLEN XDDDDDDDDDDDD

2016. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Szanalmas vagy,hogy azzal tamadsz visza amit en mondtam az elott,latszik nagy iq bajnok lehetsz csak erre tellik!

Na mindegy jo repahamozast a meleg lanyok kozott ha teged mar csak ez izgat fel...

2016. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Na mi van ideges vagy latom, csak nem telibetalaltam a dolgokat? Ne aggodj, neked akkor se jutna pina, ha egy lany se lenne leszbikus.
2016. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Bocsi de felesegem van aki nonemu,mert a mai vilagban sajnos ezt is jelezni kell,viszont te csak olvasni tudod hogy van ilyen mert egy igazi no nem megy hozza a tefajtadhoz aki itt repazik a kommentekre...
2016. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

tenyleg van feleseged?

csoro csaj...

mondjuk tuti nincs feleseged, csak bekamuztad XD

de legalabb kiderült, hogy tenyleg ven fa$z vagy, aki az allitolagos felesege mellett itt "repazik" a gyk-n a tinilanyokra

2016. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

Te csak utanozni tudsz ennyi az agykapacitasod mar ami kifejlodott abban az oxigenszegenyes allapotban amig "ott" bent voltal!

En viszont meguntam magamat ujraolvasni.

Es a feleseg nem korfuggo lehet 18- a halalig elvenni valakit ,de ezt is csak itt tudod meg gondolom...

2016. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

nem veszed eszre, hogy szet alazlak?

te szenilis öregember

vonulj vissza

en nyertem

2016. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
(lol)
2016. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

őőőőőő xd gratulálok.

ment a zöldkéz annak aki a kérdésre válaszolt... a vitát meg lehet folytatni privátban...

2016. jan. 9. 18:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!