Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene ez a gesztus?

Figyelt kérdés
Ha pl. egy osztályba jársz egy lánnyal és van egy egy másik oszt.társad(aki a lány barátnője),akitől mindig megkérdezed a házit.A lány ezután megmutatna egy rajzot,amit rólad készített,ahogy minden nap elkéred /megkérdezed a házid és mondjuk neked adná.Mit gondolnátok?Azért kérdezem,mert arra gondoltam,hogy megcsinálom a rajzot,csakhogy beszélgessek a fiúval,aki tetszik.Nem túl átlátszó?Mit javasoltok?

2016. jan. 9. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nee ne rajzold le nem eri meg>< rajzold le magad hidd el neki az joban fog teceni, bár igy már átlácó :'D, de rajzol ink mást :'D bár lehet v ki örülne neki
2016. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kedves gesztus, én értékelném. Átlátszónak mondjuk átlátszó, de az a lényege szerintem.
2016. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek? :D Magam nem fogom.
2016. jan. 9. 18:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Ismerem a 13-14 éves korosztályt, és ismertem a 4 évvel ezelőtti osztálytársaim. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy elmesélné a barátainak,hogy kapott tőled egy jókis rajzot. Inkább mondd azt neki, hogy a háziért cserébe 1óráig sétálnia kell veled suli után mert csak 1óra múlva jönnek érted vagy mittudomén és unatkozni fogsz :D Remélem segítettem. (18F)
2016. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4. és ha nem fontos a házi xD
2016. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tőlem szokta megkérdezni a házit,hanem a barátnőmtől,mert vele van egy csoportban.Ő az általános, én a humán csoportba járok.
2016. jan. 9. 18:31
 7/20 anonim ***** válasza:
#Feelsbadman
2016. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ó, és 16 éves vagyok. :)
2016. jan. 9. 18:31
 9/20 anonim ***** válasza:
mond meg b nődnek h irányítsa át a hívást hozád:'D
2016. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos ki kell találnom valami más "tervet". xD
2016. jan. 9. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!