Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik osztálytársamba. MIT TEGYEK? (CSAK AKKOR VÁLASZOLJ HA VÉGIG OLVASTÁTOK)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és szerelmes lettem egyik osztálytársamba aki gyerekkorom óta jó barátom..nagyon régóta beszélgetünk és mindig olyan kedves velem..az iskolába nem tudom nem őt bámulni..ha egymás melett ülünk ő mindig a hajamat tekergeti és ez olyan jó érzés szokott lenni..csak az a kár hogy más lánynak is szokta tekergetni...egyik nap fogadtunk a tét egy ölelés volt..ő nyert ezért meg kell ölelnem..még nem volt rá alkalmam hogy megtegyem..és ma is fogadtunk, a tét egy csók volt én nyertem és ő meg fog csókolni..mind két esetben ő találta ki hogy mi legyen a tét..és én erről nem tudom mit gondoljak..ő is ezt érezheti amit én vagy csak játszadozik velem..?

2016. jan. 13. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt erzi, mint te, kulonben nem talalt volna ki ilyen teteket :) nyugi :)
2016. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tekergeti a te hajadat meg másét is megölelt téged..és mennyi lesz annak a valószínűsége, hogy mást is megölel vagy egy ugyan ilyen fogadást csinál másnál?....nézd hogy közelít más lányokhoz és hozzád ha akar tőled valamit nagyon nagy lesz a különbség
2016. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miert mondana csokot ha nem. akarna megcsokolni? így úgy tűnik hogy fogadás miatt köteles megtenni mert nem tudja mit érzel iránta de a fogadás gyakorlatilag kérdésnek is veheted a kerdesek ugy szóltak hogy mit szólnál te ahhoz ha megolelne illetve ha megcsokolna es nyilván azért kérdezi mert szeretné :D
2016. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy jó tipp: SOHA ne szeress bele osztálytársba. Csúnya vége lesz
2016. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Goodlike óta tudjuk hogy ha osztálytárssal jársz annak rossz vége lesz
2016. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sanya456123 ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a ne jöjj össze osztálytársal témát ha szakítotok akkor kibírjátok azt a fél évet egyezz bele a csókba 3s jöjjetek össze szerelmes beléd.legyetek.boldogok
2016. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy elég komplikált ez az osztálytárs dolog, de csak azért ne jöjjek vele össze mert egy osztályba járunk? Érthető hogy miért tartják rossznak de akkor is. Ez nem hiszem hogy akadáj.
2016. jan. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!