Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy lány mit tehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy lány mit tehet annak érdekében, hogy észrevegyétek, akár odamenjetek beszélgetni vele/ ráirjatok?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy tudjátok, ki az)


ha lehet mind a háromra "esetre" válaszoljatok :)


a) a buszon

b) a suliban

c) az utcán


kort is légyszi :)



2016. jan. 25. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

a: Nézzen mélyen a szemembe és mosolyogjon rám vagy "véletlen" ejtsen le valamit a földre előttem.


b: "Véletlen" ejtsen le valamit a földre előttem vagy nézzen mélyen a szemembe és mosolyogjon rám.


c: Nézzen mélyen a szemembe és mosolyogjon rám vagy "véletlen" ejtsen le valamit a földre előttem.


Kor.


[19]

2016. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hogy kell valakinek mélyen a szemébe nézni? :D


a probléma, hogy azzal is küzködök, hogy 1-2 mp-ig a szemébe nézzek annak, aki tetszik :/

2016. jan. 25. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak lazán nézd a szemét amint bele néz ő is olyankor mosolyogva de olyan nem is tudom meredten (vagy hogy mondják a magyarok) alsz és csak mosolyogsz es a szemébe nézel igy valahogy közbe intsen valahogy a kezével és már rá is startoltam suliban mindig engem nezzen keresse a pillantasom mert ha nem is nezek ra akkor is látom h engem néz es ott suli utánegszólítom utcán sehogy ott csak azt hinném h bamulja a bamba kepem
2016. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a) mosolyogjon rám nekem az bőven elég ahhoz hogy lássam érdeklem :D

b) ugyan ez kb :D

c) az utcán talán nezz rá és mosolyogj rá megint csak :D azzal elég sok dolgot elárulsz :D


ahh de atelnek mar egy ilyet :D 16/F

2016. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 abszintos válasza:
Keres a társaságát esetleg ölelges búj hozzá puszilgasd ha annyira jóba vagy vele kéresd magad kacérkogy válogass a lehetőségek közül :)próbálj vele minél több időt tölteni esetleg kezdeményez te találkozó?
2016. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. jó is lenne :D


csak ennyire sajnos nem vagyunk jóban :D

2016. jan. 26. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Most a fiúk ezt írják neked, de a valóságban ez úgy működik ha:

1. Ránézel és mosolyogsz rá. -> Mit bámul a csaj?

2. Leejtesz valamit előtte. -> Na most alaposan szemügyre veszem hátulról. :) (És közben várja, hogy te hajlongj.)


A valóságban a fiúknak az sem elég egyértelmű ha keresed a társaságukat. Nagyon nehezen esik le nekik sokszor, hogy a lány akar tőlük valamit.

VAGY

Nem tetszel eléggé vagy egyáltalán nem.

2016. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!