Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor lehet egy ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor lehet egy ember szerelmes?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy cikket amelyikben azt írták h az ember csak 3x lehet szerelmes.

Egyszer a legjobb barátjába de ha szakítanak örökre rosszban maradnak vagy nem lehetnek újra barátok

Másodszorra egy olyan emberbe akiről azt gondolod h jobb mint az előző

És a harmadik pedig az mind2-nél sokkal jobb de ha elveszíted akkor soha többé nem lehetsz szerelmes



2016. jan. 26. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören: ez baromság :D Nem lehet megszabni hogy hányszor lehetsz szerelmes.
2016. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Bármennyiszer, erre nincs szabály.
2016. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ireland00 ***** válasza:
Az olyan embereknek, akik hisznek az internetben, azoknak csak 3x, de én is olvastam valahol, hogy elvileg 6 lábujjunk van, csak mindenki szar matekból...
2016. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Csak egyszer adhatod oda a szíved; utána minden más csak utánozhatja az első szerelmet. Tarryn Fisher. Ez az igazság ha bele gondolsz. Ha ugyan olyan volt minden akkor még soha nem adtad oda senkinek a szíved
2016. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos eleg sokszor lehetsz es elég sokszor kinozhat :( bár csak 3x lehetne egy ember szerelmes engem legalább tobbet nem kinozna ez a ... :(
2016. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy akkor havi 100-szor leszel szerelmes, ha fiú akkor egész életedben egyszer vagy kétszer esetleg soha, csak úgy teszel mert a lyuk az fontos.
2016. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem egy ember TÖBBSZÖR képes szerelmes lenni..

Ebben is van igazság,mert valószinüleg mindenki beleszeretett egy nagyon jó -ellenkező nemű- barátjába (igen -igen ,én is),illetve beleszeretett a "tökéletesbe" hogy lássa,NINCS tökéletes!

A harmadik pedig a párod,aki hozzád tartozik,viszont szerintem nem úgy kell elképzelni ezt a "Nagy Ő" dolgot hogy csak 1 személy lehet neked a megfelelő..Szerintem egy emberre rengeteg "nagy ő" jut..na,a harmadik helyre ez kerül

Ettől függetlenül egy ember többször lehet szerelmes

2016. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!