Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Hogy meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Hogy meg akarom ismerni stb?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit reggel suliba menet szoktam látni és szívesen megismerném,rendesnek tűnik de nekem sosem volt erősségem hogy ó csáá mi van veled?én mindig is cikinek éreztem az ilyen szituációkat és szívesen megismerném de még a nevét se tudom pedig nagyon rég keresem már,most nem szerelemre gondolok mert tisztában vagyok a külsőmmel,csak egyszerűen szeretném megismerni őt de nem tudom mit tegyek?

2016. jan. 29. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ránézésre hogy tűnik valaki rendesnek?? Ez még talán kevés ok.
2016. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1# ha o is olyan mint én akkor meg tudja álapítani ... Mondjuk en a szembol olvasom ki de lehet valaki masbol :D kulombozoek vagyunk. Menj oda hozza koszonj kerdezd meg hogy hívják stb
2016. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Oké mágus, mindjárt küldök is egy képet, kíváncsi lennék, mit olvasol ki a szememből........:D
2016. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Magyarorszagi vagy ?
2016. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A rendesen azt értem :hogy nem olyan fiúnak tűnik hogy elküldene a búsba mint egyes tinik stb. Ettől még lehet ő bunkó valójában.
2016. jan. 30. 18:40
 6/6 anonim válasza:
szünetben kérd meg, hogy segítsen letölteni az Ubert az okostelódra, azt már is van közös témátok.
2016. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!