Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném ha tudná hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha tudná hogy kedvelem, anélkül hogy elrontanám a barátságot. Hogyan kéne? (lent)

Figyelt kérdés
Egy 15 éves 9.-es gimnazista lány vagyok. A kérdésem pedig a következő; van egy osztálytársam, egy 16 éves fiú, aki nagyon felkeltette az érdeklődésem. A srác kissé szerény, de nagyon jó arc is ha megnyílik. Hasonlít a személyiségünk is, és hasonló dolgokat kedvelünk (ő is rocker, gamer és animés). Szeretek vele lenni és többet is szeretnék vele mint barátság. Neki nem volt még barátnője, és nem tudok róla hogy szeretne. Viszont néha olyan érzésem van mintha kedvelne, legalább is érdeklődne irántam. De persze nem vagyok benne biztos. Nem vagyunk legjobb barátok, viszont jó vele a kapcsolatom amit nem szeretnék elrontani; Szóval hogyan kéne megközelíteni a dolgokat? Hogyan tudhatom meg hogy kedvel-e? És hogyan tudnám tudtára adni hogy én kedvelem, anélkül hogy elrontanám a barátságunkat? Illetve hogyha össze jönne valahogy, hogyan lehetne megoldani azt a kényes tényt hogy osztálytársak vagyunk?

2016. jan. 31. 22:16
 1/7 anonim válasza:
Ha tudtára akarod adni hogy tetszik neked tégy rá apróbb utalásokat,és ha már úgy érzed hogy kapisgál valamit mond meg neki mit érzel (és ha ő nem is viszonozza a szeretetet úgy mint te, attól még szerintem nyugodtan maradhattok barátok mint most), ha meg akarod tudni hogy te tetszel-e neki ott vannak a barátai, ha pedig összejönne vele nem látom baját hogy osztálytársak vagytok. +egy jó tanács: ha összejön ne a facebook állapotfrissítés legyen az első. 16/F
2016. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. De mit értesz apróbb utalások alatt?
2016. jan. 31. 22:35
 3/7 anonim válasza:

Szerintem legyél vele őszinte. Ülj le vele, beszéld meg, mondd el neki, de így mond:figyi, nem akarom, hogy ez megrontsa a barátságunk, de én nagyon kedvellek téged, de nem csak barátként. Én is így jöttem össze a fiúmmal!! sok sikert!! Drukkolok!!! Hajrá!!

Ha többet szeretnél tudni privibe írj.

2016. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legegyszerűbb tényleg az lenne amit az utolsó írt. Csak mondd meg neki. Sok szerencsét! :)
2016. febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom, milyen barátnőid vannak, de én a helyedben megkérném az egyikőjüket, hogy menjem oda a sráchoz és ő beszéljen vele. Mondja azt, hogy mostanában furcsának talál, és arra tippelt, hogy talán van köztetek valami, mert ő úgy látja, hogy kedvelitek egymást. Komolyan kell vele beszélni, így a barátnődnek talán megmondja, hogy érez...
2016. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos.. milyen barátnőim vannak? semmilyenek :P kicsit (nagyon) furcsa lehet, de nem vagyok kimondottan lányos, sőt kiver a víz a lányos emberektől... sok barátom van, de mind egytől egyik fiú
2016. febr. 1. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdéző úgy látszik ebben hasonlítun. Nekm is csak fiú barátaim vannak és nem kedvelm az olyan lányokat akik álandóan nyivákolnak. A kérdésedre a válaszom mindenképp beszélj vele hidd el ha nem lesz semmi köztetek még akkor is konyebb lez neked hogy tudod hogy tudja. Sok sikert remélem összejöttök drukkolok!!! :)
2016. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!