Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy biztos barátságot egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biztos barátságot egy bizonytalan kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, van nekem egy lány barátom, aki számomra sokkal több mint barát.Nekem már régebben is nagyon tetszett, de akkor még nagyon fiatalok voltunk, nem lehetett semmi, akkor viszonzott volt az érzés.Nagyjából egy fél éve újra találkoztunk és egyből tudtam, nekem ő kell, csak ő.Mivel nem az a fajta lány, aki nagyon könnyen adja magát, ezért csak beszélgettem vele, így lettünk barátok.Nagyjából 3 hónapja elmondtam neki, hogy nekem többet jelent mint barát, de nem tudott biztosan reagálni, azt leszögezte, bármi is legyen nem akar elveszíteni.Azóta is csak beszélgetünk, viszont engem egyre jobban gyötör az érzés hogy szeretem, de nem teszek semmit, mert félek, ha nem jönne össze, felszakadna köztünk a baráti kapcsolat is.Mit tegyek ebben a helyzetben?

17/f


2016. jan. 20. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ismerős a szituáció :/. Csak azt tudom tanácsolni, hogy várj, tudom hogy nagyon nehéz, de szerintem a dolgok majd fognak alakulni valahogy. :) Sok sikert! ^^
2016. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából a kapcsolatotoknak párként van jövője? Értsd, minimum olyan hosszú mint barátságként. Ha igen, akkor finoman próbálkozhatsz, ha nem, akkor tartsd meg barátnak.
2016. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt újra próbálkoznál, gondold végig, hogy párkapcsolat működőképes lehetne-e egyáltalán köztetek. Van-e nagyjából megegyező jövőkép, hasonló gondolkodás, stb... Lehet, hogy barátként a legjobb, de párkapcsolatban nem biztos, hogy így lenne. Abból újra barátság pedig már messze nem ugyanolyan, mint előtte. Lehet jól alakulna a dolog köztetek, de sajnos benne van a pakliban az is, hogy nem. 17/L
2016. jan. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!