Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér barátságba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér barátságba, hogy kincsemnek szólítsa az egyik fél a másikat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Őszi szünet van?
2015. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"kincsem"? hmm-hmmm...


[link]

2015. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
miért ne? a mai felvilágosult világban az is belefér ha 2 férfi összeházasodik
2015. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezeket a birtokos toldalékos kifejezéseket, ha valakivel nem állok olyan közeli kapcsolatban. Tudomásul veszem, ha valakinek ez a szava járása általánosságban, de ha már kiemelten csak velem használja valaki, és nem akarok tőle többet, rászólok.
2015. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó: persze ha jó faszi az illető akkor meg egyből nedvesedsz
2015. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem is szólít az egyik (férfi) barátom kincsemnek meg drágámnak. Talán kicsit többet érzünk barátságnál, de nincs és nem is lesz viszonyunk, mert nem fér bele az értékrendünkbe.
2015. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 7 Időpont ma 14:45 - Miért, ha te vonzódsz valakihez, neked nem áll fel? :-)
2015. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
nem azt vétóztam meg, hanem ezek a hangzatos elvek amit hangoztatott a válaszoló, működik a barátzónás ronda, pincsi kutyáknál... de ha egy jó faszi hívogatná kincsemnek tekintve, hogy nem olyan a viszony nem lenne kifogása :D mindegyik nő ilyen... a nem könnyű vérű nők is, ha 1 átlag vagy alatti férfiról van szó akkor túráztatják a csókát ameddig lehet (közben lehet bármennyire is korrekt fazon), viszont ha jön egy vonzó pasi (ennyi elég), azt leszívják az első bokorban... szóval ezt az álszenteskedést, meg nagy elv hű reklámozást marhára nem szeretem
2015. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!