Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van? Meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok(szűz) és eddig vártam az igazira.Már nagyon meguntam hogy mindig én szeretek bele előbb az emberekbe és emiatt örökké csalódás a vége. Ki akarom élvezni a fiatal koromat. Szerelem nélkül le akarok feküdni minden jó pasival.(nem fűvel fával csak azzal aki igazán tetszik)Meg fogom szerintetek a későbbiekben bánni?
2016. febr. 2. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyet válasz ki.
2016. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítanak a szüzességnek. Bár ez az én véleményem. Nyugodtan vágj bele , de jól gondold végig hogy tényleg ezt akarod e és megéri e :)
2016. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy olyan sráccal veszíteném el akit azért szeretek is és valamennyit együtt járunk... Aztán ha vége lesz akkor jöhet az amiről beszélsz, hogy minden jó pasival. :) Én a helyedben kicsit "emlékezetesebbé" tenném a személyt akivel először, mert egy futó kalandra első alkalommal 30 év múlva nem fogsz emlékezni... Sok sikert! :)
2016. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen lefekszek veled :'D
2016. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megbánnád-e, de számomra egy értéktelen hülye kis pista lennél.
2016. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!