Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért jó, ha fiúk nyitott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jó, ha fiúk nyitott szájas, félig mosolygó képeket csinálnak magukról? Ez honnan jön?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan, mintha kiáltanának. Remélem érthető így. :D
2016. febr. 5. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudsz képet linkelni? :D

( privátban is jöhet)

2016. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


PL: Itt a kengurus.

2016. febr. 5. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:
És levegőt vajon miért vesznek? Érthetetlen!
2016. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És itt még egész indokolt (a kenguru miatt), de vannak akik csak úgy csinálják. :D Nem értem. Szerintem néha tök gáz.
2016. febr. 5. 23:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Á van még egy kenguru. A fehér kengurusra gondolok.
2016. febr. 5. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Összes fiú nyomorult aki félóránként képet postol magáról. Hímringyók. Aztán még azt hiszik hogy irigyek rájuk, közben alja félvér paraszt az összes.
2016. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak rendesek is, akik néha ezt csinálják. Igazából csak emiatt tettem fel a kérdést.
2016. febr. 5. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Kellene BMW meg Benz

Kellene arany ezért terpesztesz

2016. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!