Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármit csinálok, az rossz....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármit csinálok, az rossz. Mikor fog végre jönni valaki aki tényleg engem szeret?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem kerül minden pénzbe...mellesleg 16 éves vagyok és van állásom ami fizet...nem sokat de egy 16 évesnek azért abszolut jo foleg ha a munkamennyiséget is hozzánézzük... és igen mindenkit érdekel a külső...te sem szivsen beszélnél egy kulsoleg nem vonzó sráccal nemde? fogadd el ha szép vagy jobb esélyeid vannak...ha még normális is akkor most nem itt kerdeznéd hogy miért nincs barátod tehát valamelyik biztosan nincs meg...gondolj bele...
2016. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elmondom a tutit, ami 100%-osan működik!:D Egyetlen dolgod van: szeresd meg önmagad! Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, keresd mindenben a jót, legeslegelőször magadban, legyél magaddal őszinte, szóval azt is valld be magadnak, hogy miben vagy rossz, stb ezt fogadd el, főleg ha nem tudsz rajta javítani(nagyon nagyon kevés ilyen dolog van amin nem lehet javítani.).. Ha megszereted önmagad, nem fogod tudni magadról levakarni a srácokat.


Írom ezt úgy, hogy egy senki voltam, és gondolkoztam az öngyilkosságon is, mert teljesen úgy láttam a világot, mint te, hogy semmi értelme, ma meg nem is kell tepernem a csajoknál, és minden amibe belevágok egyszerűen jól megy..:D

2016. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem mondom, nehezebb mint ahogy itt leírtam, sőt nagyon kemény munka ez az egész, de ez a kulcs.:)
2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
áh az a szó nagyon rossz amit leírtam, fogalmazzunk úgy, hogy kést akartam magamba szúrni.:D Ma már annyira nevetséges, de annak a szónak a láttán is megfájdul a mellkasom a szívem tájékán..
2016. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Anne_shirley válasza:
Ha a szerelemre gondolsz, en ismerek egy pasast, aki egesz eleteben egyedül elt, elvezte az eletet es kirandult, csomo orszagban volt stb. Soha nem volt baratnöje, mert nem talalt (de ettöl meg nem viselkedik furan vagy ilysemi, nagyon laza) Es aztan elment egy Vietnami kirandulasra 62 evesen, es ott megtalalta elete szerelmet. A nö pont olyan mint ö, bar asszem el van valva. Na mindegy, a lenyeg az, h szerintem mindenkinek van ezen a földön egy tarsa, es elöbb-utobb összebotlik vele. Nem mondom, h ilyen sokat kell varj te is mint a pasi :D De ha nem erölteted, akkor valamikor belebotlassz es ö beled.
2016. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!