Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rossz amit csinálok?

Nagyon rossz amit csinálok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és kezdetben rivotrilt majd sajnos a másik pszichiáterem frontint írt fel viszont ő a 0,25 miliből 2-t egy nap, én viszont egy nap egyszerre 2 és fél darabot veszek be és mellé egy fél rivotril (abból nagyon kevés van már), ezeket összetöröm és felszívom. Eléggé kiüt, szinte nem tudok normálisan menni, úgy viselkedek mint aki berúgott és mindenen röhögök meg kóválygok. Ha nem veszek be 2 napig belőlük akkor fáj a fejem, hányingerem van, remeg a kezem, lábam, fejem és nagyon szenvedek (olyan mintha mindenem fájna). Folyton sóvárgok értük és nem győzök otthon hazudozni hogy mennyit vettem be meg stb. Ez már függőség? Nagyon rossz amit csinálok?

2015. okt. 11. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is rivot szedek,de én nem akartam egy nyamvadt bogyótól függeni ezért szépen lecsökkentettem az adagomat.És igen ,amit te művelsz az nem oké.
2015. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném vissza kapni a rivót, de az a baj azt nem adhatják ki vény nélkül >.<
2015. okt. 11. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Énis kaptam frontint 0,25 napi 2 semmi hatása...rivot még nem szedek szerencsére..
2015. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Többet is bevennék csak sajnos anyámék elteszik előlem. Ha meg kapok ugye egy nap 2-t azt gyűjtögetem amíg 4 nem lesz hogy kiüssön egyszerre.
2015. okt. 11. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ennek amit csinálsz. Így csak hintáztatod az idegrendszeredet. Ha felírták, akkor csak rendszeres szedésnek van értelme.
2015. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!