Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz az ha én semmit se kapok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az ha én semmit se kapok valentin napra a barátomtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Első valentin napozásom bár nem akaork belőle nagy ügyet csinálni, de meglepem valamivel a barátomat. Viszont ő nem ilyen ajándékozós típus és szerintem semmit se kapok. Ez illetlenség? Az a helyzet hogy a legjobb bnőmmel beszélgettünk hogy mindketten valentin napozunk a barátunkkal és mondtah ő tudja h neki lesz meglepetése meg az ő barátja tényleg olyan h mindig meglepi..és kicsit kínosnak érezném ha megkérdezné a bnőm h na és nekem mit adott v mivel lepett meg a párom..szerintetek?

18L


2016. febr. 14. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán tisztázni kellene, jelent-e bármit számotokra a Valentin-nap. Hogy értsd: egymással, nem a barátnőddel . Miért olyan természetes számodra, hogy mindenki ünnepli?

Ha meg a kapcsolatotokat az befolyásolja, mit gondol a barátnőd, és Te attól hogy érzed magad, nem lesz hosszú életű kapcsolat ez.

2016. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem árt előre megbeszélni a pároddal, hogy ti milyen alkalmakat tartotok fontosnak, pl. valaki a névnapot sem ünnepli egyáltalán, mások meg igen, szóval nemcsak a Valentin nappal van így

Azért viszont felesleges kedveskedni egymásnak, hogy utána elmesélhesd a barátnődnek. Ne másnak akarjatok megfelelni.

2016. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gáz!!!
2016. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!