Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki játszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki játszik valamilyen metinen? Ez befolyásol valamit a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
A második kérdés csak körítés. 19 éves lány vagyok, elég unalmasak óráim vannak éppen, kockulnék de nincs kivel, nem nézik ki belőlem hogy az lennék a barátnőim nem játszanak ez van :Dd ha valaki szeretne vele irjon üzit :*
2016. febr. 15. 14:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ahh az meg már milyen hogy csak ne fb. Én sem vagyok oda érte mert ami rajta megy már ciki, de mi mást adhatnék ha nem azt. Skypeot nem szeretem szóval mi sem játszunk együtt, puszi :)
2016. febr. 15. 14:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha wowoznál jobb lenne :D
2016. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
írtam pm-et
2016. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy évvel ezelőtt írtad volna ki ezt a kérdést, azt mondom jó.. De azóta nagyon elszúrták.. Alapból bejött, de (lehet hogy csak én vagyok maradi) nekem ez a megnövelt max szint, mindenféle új csilli-villi cuccok, ilyen pet olyan hátas stb. Azokról nem is beszélve, ahol alapból 250 és hasonló max lvl, 2-3k-s szorzók stb.

Anno ddmt2 játszottam sokat, amikor még sokan voltak rajta, rendes emberek, 99 szint a max, megérte játszani, mert sé nélkül is tudtad vinni valamire.. Még néha fel-fel járogatok pár percre, de meglátom mi megy ott és inkább jövök le.. :D


Viszont ha Cabalozni, TaiChi Pandázni, netán lolozni támadna kedved állok rendelkezésedre :D

2016. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!