Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Befolyásol ismerkedésnél, ha...

Befolyásol ismerkedésnél, ha kiderül a másik félről, hogy pánikbeteg illetve valamilyen kisebb pszichés problémája van?

Figyelt kérdés
Fiúk/lányok véleménye is érdekel, barátság illetve párkapcsolat terén. Ugye, ez nem egy olyan dolog, mint egy betegség, tulajdonképpen nem is betegség, szóval mit gondoltok a pánikbeteg, szorongós, depresszív emberekről? mivel elég beszűkült az életterük, ezért viszonylag idejük nagy részét tölti ki a "pánikolás"...manapság szerintem sokan nincsenek tisztában azzal, mit is jelent, igazából az tudja csak, aki átéli, és úgy látom, hogy sokan megbélyegzik az ilyen problémával küzdő embereket...

2014. jún. 3. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
ja velem is ez volt, de nem akartam gyógyszereket meg orvoshoz menni, de a szüleim meg nem értették hogy félek kimozdulni, pedig nem is féltem, igazábol nem tudom ezt így elmondani de ha már kint voltam akkor nem volt olyan gáz, habár néha rosszul lettem pl buszon meg izzadtam, nehezen nyeltem, gombóc a torkomban stb, de a barátok és az alkohol néha napján sokat segitenek :D volt egy csaj akivel e miatt nem alakult a dolog pedig nagyon beleszerettem de egyszerűen a találkozóra egy idő után már nem volt kedvem, pedig akartam látni, an elég beteges dolog ez de fejben el lehet dönteni hogy változni akarsz, és nekem sikerült, egyszerűen le kell szarni mindent és mindenkit hisz a kinti emberek sokkal hülyébbek mint én /az esetedben mint te :D / szóval barátokkal megyünk ide oda, szivesen megyek boltba és szivesen kerülök konfliktusokba, nem zavar ha belémkötnek mert simán kezelem a helyzeteket, de csak azért mert fejben tudom hogy mit hogy, utána olvastam a dolgoknak és elhatároztam hogy király életet fogok élni nem leszek a szobámban egy depresszív siránkozó f4szfej :D és sikerült , de ha nem akarsz változni igazából akkor nem is fogsz, nem tudom ismered e Herby-t , na ő is ezt a pánikbetegséget mondogatja meg részletezi és mondja hogy jaj de jó lenne ha nem lenne, de mégis ezzel különbözteti meg önmagát és fasza neki ugy ahogy van most, bár már kimozdul ami előrehaladás, de amig pánikbetegnek tartod magad addig az is maradsz
2014. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem vonz ha valami pszichés baja van egy nőnek. Érdekesebbek....
2014. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
imádom a bolondokat:) 1 félbolond
2014. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez tök jó, abszolút nem ilyen válaszokra számítottam, én pánikos vagyok régóta, alig tudják rólam, a környezetembe se veszik észre, csak, hogy kicsit fura vagyok, akinek elmondtam, az meg a hátam mögött lehülyézett, kiröhögött és szétkürtölte, hogy bolond vagyok...azóta nem nagyon szeretem az embereket, mondjuk előtte se, idegesít hogy a többség él a mátrix szerű agymosott állapotába, és csak jár a szájuk, panaszkodnak, mikor okuk nincs rá, amúgy rám nem jellemző az önsajnálat, ez engem kifejezetten idegsít, de kb még jobban bezárkóztam, mint eddig. De hogy mondjam, mindig erőt veszek magamon, meg egy xanaxot magamba :) sajnos és akkor elmegyek ide-oda, de attól még pánikolok...igyekszem nem túl feltűnő lenni, gyorsan elintézni, amit kell, nagyon nagyon átlagosnak maradni...pedig tudom, hogy a büdös életbe nem leszek átlagos...irónikus, hogy mennyien vágynak arra, hogy valamivel kitűnjenek az átlagból, én meg arra vágyom, hogy átlagos legyek...Amúgy el is fogadtam már valamennyire ezeket a dolgokat, jól elvagyok, de azért mégsem akarok ideggyenge nőként élni életem végéig...olyan régóta pánikolok, hogy amikor kicsit nyugis időszakom van, na azt baromira tudom értékelni...és örülni neki...
2014. jún. 3. 12:43
 5/9 anonim válasza:

"pánikolás" inkább rosszullétnek nevezném, zavarja a külvilág és a társadalom. nézőpont kérdése, de igazat adok nekik én minimális agórafóbiával éltem de csak pár évig, jött és ment, féltem kimozdulni itthonról még a szobámból is majdnem.

2# meg 3# elég megbélyegzőek, bolondnak nem nevezném a pánikbetegeket és mentális probléma amitől nem hiszem, h vki érdekesebb lesz... az ismerkedésnél meg igen befolyásoló, ha pánikbeteg az illető és elmegy vele az ember vele, de ezt is csak az tudja, aki átélt hasonlót...

2014. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátságnál még jobban elfogadom, bár kerülöm a negatív emberek társaságát, de társnak nem tudnék hosszú távon együtt élni egy ilyen emberrel. A családomban több generáción keresztül előfordult már pszichés probléma, ami súlyossá vált, nem szeretném halmozni ezeket a problémákat, nagyon nehéz az együttélés, a mindennapok, ha egy közeli hozzátartozón ezek elhatalmasodnak, ráadásul örökölhető a hajlam, és az utódaimnál azért szeretném csökkenteni a kockázatot.
2014. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Befolyásol, de egy bizonyos határig elfogadnám. Senki sem tökéletes, és másnak más baja van.
2014. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is van ilyen problémám,és még az abaj ,hogy látszódik is rajtam mert álatlában megizzadok egy egy ilyen esetben...

Pár hasznos videó:

http://www.youtube.com/watch?v=2iGk87bug2s

http://www.youtube.com/watch?v=e5Kvgdi9mDU

http://www.youtube.com/results?search_query=social+anxiety+

2014. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki tudja magáról, hogy ilyen problémája van, azért figyeljen oda magára, és szükség esetén még időben forduljon szakemberhez, mert tényleg súlyos problémák lehetnek.

Esetleg utána lehet nézni a ganodermának is.

2014. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!