Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha pasim van de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha pasim van de más is tetszik?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve együtt vagyok de egy fiú az évfolyamomból nagyon tetszik. Az a baj hogy valamiért megharagudott és most nem beszél velem, de nagyon jóban voltunk... Még azt nem mondta hogy tetszek neki. Azóta semmi. Egybszót nem beszéltünk pedig nekem is nagyon bejön. Mit tegyek?

2016. febr. 16. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolkozz hogy melyikőjüket szereted jobban😊 És ha a másik fiú akkor sztem mond el a barátodnak.
2016. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne a mostani barátod háta mögött intézd ezt. Nem probálgatod , hogy milyen a másikkal stb , ha kiváncsi vagy akkor szakítasz. Ennyi. Aztán vagy bejön vagy nem.
2016. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Erre én is gondoltam. Biztos vagyok benne hogy a barátom jobban szeretm. Viszont eléggé hanyagol mostanában szakítani pedig nem lehet vele mert egyszerűen nem engedi (kifogása hogy túlságosan szeret ahoz hogy elengedjen) viszont a másik fiú... Teljesen más. Az a baj össze se lehet hasonlítani őket. Meg aztán a barátom két okból is jobban ismerem. 1) a barátom 2)7 éve az oszttársam. És negyon sokat gondolkoztam már de lehetetlenség eldönteni Számomra...😞
2016. febr. 16. 20:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt szeretted volna nem lett volna masodik szoval a masodikkal probald meg csak aztan vigyazz nehogy ket szek kozul .. :D
2016. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De igazából nagyon szeretem a mostani barátom mert két napot nem bírtam ki mikor szakítottunk és megbántani sem akarom. Mindenki piszkál hogy ,,oszttársal nem járunk!" De ha az kellene leélném vele az egész életem... (nevezzük már név szerint őket! Pasim: Gergő tetszik: Bence) De a Bence meg figyel rám és néha túl kedves ahoz hogy barátként gondoljon rám... Gergő viszont... Mindent megtesz értem. Amit kérek megteszi értem és folyamatosan a közelében akar tudni. És nagyon szeretek vele lenni.


Zavaros vagyok tudom.

2016. febr. 16. 20:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Lődd le magad.
2016. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az kivitelezhetetlen. De a negyediken lakom és simán ki tudok ugrani az ablakon... Az megoldás lenne?😩
2016. febr. 16. 21:37
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
#6 jól mondja, de ha nincs puska akkor ugorj ;)
2016. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ugye tudjátok hogy komolyan kérdeztem?

(3.-ban már volt öngyilkossági kísérletem azért mert az akkori pasim [pont ő mint mindig] szakított velem)

2016. febr. 16. 22:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, akkor most itt az idő ,hogy befejeze amit elkezdtél.
2016. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!