Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik a pasim húga....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a pasim húga. Hogyan rázzam le őt?

Figyelt kérdés

Pasimmal 2 éve vagyunk együtt és van egy gyönyörű 19 éves húga akivel jól kijövünk. Sokszor ölelget engem a csajszi meg amikor náluk vagyok behúz engem a fürdőszobába pletyizni, és nagyon nagyon közvetlen velem egy csomó téren, de amúgy neki is van pasija. Egy ideje csak ő jár a fejemben. Ha csak meglátom elkezdek remegni egy ideje és fura gondolataim támadnak. Ez nonszensz és nem akarom hogy a kapcsolatom rovására menjen ezért szeretném kicsit leépíteni a kapcsolatot a húgával. De hogyan mondjam meg hogy húzz el innen, ne is gyere ide mert legszívesebben lesmárolnálak.. egy ideje arra kértem a pasim hogy inkább nálunk találkozzunk de a húga meg hívogat hogy hiányzom jajj mikor találkozunk. Olyan aranyos :( és nem akarok bunkó se lenni vele. Na akkor most mihez kezdjek?:S

25/L



2014. júl. 30. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elkerülni, mert ennek nem lesz jó vége bár ha csak rá tudsz gondolni és nem tudod elnyomni a vágyat beszélj róla barátoddal.
2014. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Lánnyal is megcsalás? :D

Őszintén, tekintve, hogy úgy se lenne utána semmmi, egy csókba senki se halna bele.

2014. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Lezbi-e vagy? :D
2014. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem akarom megcsalni barátom, főleg nem a húgával, csak is rosszul sülne el minden téren. Nem vagyok lezbi. Csak kicsit fura ez a helyzet, magam sem tudom elmagyarázni, magamnak sem. Zavar.
2014. júl. 30. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

"Drágám, arra gondoltam, hogy megfűszerezhetnénk a szexuális életünket"

:D

"Szeretném kipróbálni hármasban"

D:

"Egy lánnyal"

:D

"A húgoddal"

D:

2014. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de egészen biztosan vannak leszbi hajlamaid, ha ez eddig nem lenne nyilvánvaló... Ráadásul nem is kicsit :D Jó kérdés, hogy ilyenkor mégis mit kéne lépni. Én a helyedben tutira nem mondanám el a pasimnak. Még egy másik lány az hagyján, de a huga... Ettől tutira nagyon kiborulna. A csajszi meg szerintem csak ilyen túl barátságos fajta, nem hiszem, hogy részéről több lenne a dologban, bár sose lehet tudni. De ha felfeded előtte ezeket, és ő nem így érez, akkor ezzel is hatalmasat lehet bukni.. Talán egy kis időre lenne szükséged, egy nyaralásra, kirándulásra, vagy hasonlóra, amire kettesben mennél a barátoddal. Minimum 4-5 napra. Aztán ha ott is legtöbbször a csajra tudsz gondolni, na akkor tényleg nagy a gond..... Szerintem onnantól az lenne a legtisztább, ha szakítanál a barátoddal, mert egyértelműen szexuálisan nem felé orientálódsz. Viszont ha a lány hanyagolásával elmúlik ez a vonzódás, akkor talán nem fog a kapcsolatod rovására menni. Bár az sem állapot, hogy emiatt teljesen elkerüld még a házukat is messziről.
2014. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vonzódsz a húgához és kipróbálnád. Hát hajrá.

Ha kiderül és gáz van, akkor utána nem pasid lesz hanem csajod..

2014. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez tényleg nonszensz. Ha pasija van, nyilván hetero, és téged is annak gondol - nem kis kiakadás lenne, ha coming outolnál. Tényleg ne menj hozzájuk egy ideig (találj valami ürügyet), és próbáld meg elfelejteni az egészet.

Főleg, hogy ez lehet csak egy futó érzés is, ami pár hét-hónap után elmúlik, kár érte felvállalni egy irtó kínos helyzetet, meg elveszteni egy kapcsolatot.

Ha tényleg leszbi vagy, az később úgyis egyértelműen ki fog derülni. Akkor aztán lehet gondolkodni, hogy mi legyen... De attól még nem vagy az, hogy bejön egy lány.

2014. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszolóknak! 6-os hozzászólás még bántásnak is gyenge volt.
2014. júl. 30. 09:40
 10/10 A kérdező kommentje:
törölve lett az illető hozzászólása
2014. júl. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!