Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha pasim van de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha pasim van de más is tetszik?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve együtt vagyok de egy fiú az évfolyamomból nagyon tetszik. Az a baj hogy valamiért megharagudott és most nem beszél velem, de nagyon jóban voltunk... Még azt nem mondta hogy tetszek neki. Azóta semmi. Egybszót nem beszéltünk pedig nekem is nagyon bejön. Mit tegyek?

2016. febr. 16. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Majd suli után. (vagy nyelvtan doga elött)
2016. febr. 17. 07:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tanultál akkor előtte. :'D
2016. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Volt puskám (ebben nagy vagyok) de sajnos nem lehet... A tanárnak szóltak és felhívták anyát hogy figyeljen rám. Más ötlet?
2016. febr. 17. 15:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Én pengével próbltam de mint látod nem jött össze :D de ami késik nem múlik.
2016. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De én konkrétan be vagyok zárva a szobámba az ablakon redőny + lakat és anya fél óránként megnézi mit csinálok. (vagy ha túlzottan is csöndben vagyok)
2016. febr. 17. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!