Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti barátkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok de nem az a fajta hogy kilátszanak a csontjaim. Hosszú sötét barna hajam van,ami a hátam közepéig ér. Barna a szemem is. Imádok beszélni. Szabadidőmben legtöbbször gépezek. Akár fiúknak tervezett szgépes játékokkal is elvagyok. Nem vagyok egy divat majom de szeretek "divatosan" öltözködni azért. Sokan nagyképünek tartanak csak azért mert iphonom és ipadem van(picit sem érzem magam nagyképünek). Sokat táncolok és versenyekre is járok. Na és amiről mindenkinek én jutok eszébe a pici lábam (33-as). 160cm vagyok 38kg (tudom hogy ez nem lényeg de gondoltam leírom). 13L
2016. febr. 17. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen :)
2016. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha két évvel idősebb lennél mindenképp :D
2016. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azta rohadt 😮😮 te nagyon vékony vagy 😮 ://

Amúgy lány vagyok. 162 cm 52 kg és 15 éves

Sztem hízzál pár kg-t!

2016. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm 155 38kg 21 éves

Ez a testsúly relatív, kin hogy oszlik el, abszolút nem látszanak ki a bordái csak szimplán vékony, szóval ez még elfogadható :)

Nincs veled baj, biztos találsz majd valakit. Fiatalabb lennék a leírtak alapján vonzódnék hozzád :)

2016. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó ez viszonylag bár kicsit vékony de jó :) 16/F
2016. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lennének így barátaim 😁Milyen jó lenne ilyen embereket is ismerni😊
2016. febr. 17. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátok nem külső alapján jönnek... Inkább belső tulajdonságokat írtál volna... :/
2016. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írhatok még így is. Szval próbálok mindenkivel kedves lenni. Viszont aki bunkó velem vagy a barátaimmal azt kinyírom. Szeretek másokon segíteni. Nem tudom miért de imádom az öregeket. Kimondom azt amit gondolok. Hát kb ennyi jutott eszembe😕
2016. febr. 17. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Simán lehetnének barátaid, és lesznek is!

De a barátság nem arról szól, hogy leírod a tulajdonságaid, hanem, ahogy az adott személlyel, személyekkel bánsz. :)

Az, hogy 38 kg vagy, igazából egy barátod nem fogja érdekelni, az már igen, hogy milyen a személyiséged. :)


Egyébként meg van benned a szándék, szóval már jó úton haladsz. :)

Tanácsolnám, hogy ne a mennyiségre menj, és a hirtelen jött örömnek örülj, hanem inkább csak pár barátod legyen, akikkel tartós és valódi, őszinte kapcsolatot tudsz kialakítani, és megtartani hosszútávon!


És sok sikert, drukkolok! :)

2016. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a tanácsokat is 😊
2016. febr. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!