Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal (17/f) le fogunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal (17/f) le fogunk feküdni. Én 16/l vagyok,8 hónapja járunk, megbízok benne teljesen, de félek is kicsit. Túl korai?

Figyelt kérdés
Velem egykorú lányok és fiúk, ti hány évesen, és mennyi idő után feküdtetek le a barátotokkal/barátnőtökkel?
2016. febr. 21. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam és 3 hónap után.


19/f

2016. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is félek, szóval másfél év után még nem. Neked kell tudod hogy mikor állsz készen. 18l
2016. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mitől féltek?
2016. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Tulajdonképpen attól hogy milyen érzés lesz, nem fogom-e megbánni, nem bénázok-e el valamit..ilyensmiktől. Ugye a gumi a legjobb választás? Ti is azzal vesztettétek el igaz?
2016. febr. 21. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen huzzatok gumit.

Mi nem húztunk aztán rágtam a körmöm amíg megjött neki.

Ja és egyébként nem fáj ha ügyes a barátod ;) és természetesen bármikor mondhatod , hogy elég szóval nem kell félni.

2016. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még egy párat, ki hány évesen, mennyi idő után, mivel? Köszii előre is!!
2016. febr. 21. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Korai, de ez a mai világ, már nem is mondok semmit, csak annyit, hogy védekezzetek!
2016. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
van aki szerint korai és szigorúan ragaszkodik a 18+ hoz van aki 14 évesen már nagyban elveszítette de azért ez még mindig csak a két véglet szerintem fiúnak szerintem olyan 16 évesen már teljesen rendben van lánynak meg 17-18 évesen szerintem abszolút rendben van :)
2016. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem korai ha okosak vagytok.

Igazából azért mondják korainak mert ilyen idősen nem elég érettek szellemileg... Sokat hallotam olyat hogy tizen pár évesek azért nem védekeznek mert kényelmetlen...nyílván még fiatalok és nem fogják fel ennek a következményeit. Testileg viszont érettek már ilyen idősen is.

Ahogy írtam én is hülye voltam , de így majdnem 20 évesen már felfogtam mekkora hülyeséget csináltam. Szóval a lényeg , hogy védekezzetek és figyeljetek egymásra.

2016. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs 16 éves szűz lány (ami eléggé szomorú) és a kivételt te sem fogod erősíteni......remélem érted.


Ha kiírtad a kérdést, valószínűleg túl korainak tartod.

2016. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!