Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogy lehetne változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a bajom hogy amikor kettesben vagyunk nagyon édes velem a barátom, de ha a barátaival találkozunk pl iszogatás, tök más lesz, arckoskodó hogy jófejnek látsszon, és ha iszik velem is bunkóbb lesz és ilyen kis hülyének és butácskának akar beállítani..amiért szóltam már és mondta h bocsánat túlzásba esett.. de vhogy mindig ez van sőt még az én barátaim előtt is. Most is lesz egy kocsmázás amire az én társaságom is hívta. Szívesen elvinném a barátom mert jólesik ha mellettem van viszont égő lenne ez így a barátaim előtt és jólenne ezt kiküszöbölni..mi a megoldás?

18L és 19F


2016. febr. 27. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg akar a barátnainak feleni. Beszélj meg tobbet errol vele, vagy mutasd meg neki ezt a kérdést. Vagy max ne talalkozz a barataival
2016. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az fontosabb neki, hogy a barátainak megfeleljen, minthogy neked, akkor nem hinném, hogy sok értelme van ennek ...
2016. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyon csak üdítőt, ne pedig alkoholt. Ez is probléma lehet.
2016. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mostanira szerintem ne vidd el, később pedig beszélj vele erről. Az már alapból nem jó, ha másoknak akar megfelelni, emiatt színészkedik és nem miattad lesz önmaga.
2016. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!