Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és az a problémám hogy még nem találtam egy lányt sem barátnőnek. Úgy érzem hogy ronda vagyok és soha senkit sem fogok találni. Néha úgy érzem, hogy nem is kell majd senki, (és többször, hogy) gyerek sem majd. Egyszerűen nem is tudnék(mernék) odaállni egy lány elé és megmondani neki, mivel szerintem úgysem lenne semmi.

Valakinek tapasztalatok?



2016. febr. 17. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem ronda mindenkiben meg van a maga szêpsége. Ha nem megy úgy a csajozás kérj tanácsokat a haverjaidtól bisztos tudnak neked segíteni. Amúgy meg mindenek el jön az ideje lehet nálad egy kicsit később, de neagódj okês. Én hiszek abban hogy mindenki megtalálja a párját idővel. A kérdés hogy mikor arra senki nem tudja a választ


15/L

2016. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nekem sohasem jön el az az idő...
2016. febr. 17. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy állok hozzá, hogy idősebb koromba majd mikor vissza gondolok jobb lesz egy boldog kapcsolat ami még mindig tart, mint több száz ami miatt még mindig szomorú vagyok.
2016. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fiúk akik csak úgymond férfi korukra lesznek jóképűek. Sajnos ez 30 és 50 év között bárhol lehet, szóval a te esetedben ez nem most lesz, de legalább egyszer lesz.
2016. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyereknek pedig semmi köze a rondasághoz vagy a párkapcsolathoz, sok boldog párkapcsolatban élő szép ember sem akar gyereket.
2016. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rokonlélek :). Hasonló helyzetben vagyok, így tanácsként nem kezdem el mondogatni, hogy majd jön valaki pont akkor amikor nem számítasz rá, mert tudom milyen idegesítő. Amit viszont mondani tudok, hogy tereld el a gondolataid. Szerezz élményeket, csinálj hülyeségeket, ne úgy kelljen visszaemlékezned a fiatalságodra, hogy unalmas volt, és elpazaroltad az értékes idődet :). Ha meg az életed a barátnős dolgon kívül tökéletes, akkor 1: irigyellek, 2: tulajdonképp van mire emlékezned, nem olyan sürgős az a barátnő. Ja és a külsőddel kapcsolatban, 70% belső, kisugárzás,öltözködés(itt most nem arra gondolok, hogy nézz ki úgy mintha a kifutóról jöttél volna a legdivatosabb ruhákkal) és 30% az arcod és a tested. Ezt az egyet bizton állítom.
2016. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogd fel az életet játékként, lehetőségként. És ha ilyen lazán veszed, attól jobb lesz a kisugárzásod, hogyha látszik, hogy nem stresszelsz. És akkor szép leszel, meg vonzó, a kisugárzás, hogyha belül rend van, most még az jutott eszembe, hogy nincsenek elvárások, akkor azt sugározod kifelé, és akkor az meg tud szépíteni. Ja meg hát ne görcsölj rá erre a barátnő-kérdésre, és akkor be fog toppanni, meg hát érezzed magad méltónak rá, plusz, extra: Isten gyermekei vagyunk, tehát minimum félistenek, tehát bármire képesek elvileg.
2016. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!