Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akiknek még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek még nem volt barátja, ti miről álmodoztok, hogy hogyan közelítsen egy fiú hozzátok?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy azok a lányok akiknek még nem volt pasija, hogyan képzelik azt el ahogy egy fiú közeledik feléjük, minek örülnének. Külön megköszönném ha leírnátok, hogy milyen fiúról ábrándoztok. Szép napot!
2016. febr. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak szóljón hozzám :D 17/l

(Privatokat nem kérek :c )

2016. febr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az ideal az mindenkinel mas ugye, de ha a kiszemelt fiu, mosolyog, keresi a tarsasagom, es csak akkor lep a kovetkezo stintekre mikor en is akarom, azaz lassan kozelit, es figyeli a jeleket,pl hogy orulnek ha megpuszilna, vagy megfogna a kezem. azt en pl. szeretem, mikor a fiu kimutatja az erzeseit, es meglep, nem ajandekkal hanem pl. mikor legkevesbe szamitanak ra, mogem oson es atkarol, persze csak az a fiu akit kiszemeltem, es elotte mar jelzett, hogy bejovok neki. azt imadom mikor mogemoson, es atkarol a kezeit elottem osszekulcsolja, es a fejet az en fejem melle teszi, a vallamra. :D jo eg :D akkor erzem magam telyesen biztonsagban :3

18/l :)

2016. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én álmom 1 olyan fiú aki figyel az érzéseimre, megbecsül, tisztel. Akivel tudok komolyan beszélgetni, ugyanakkor viccelni is. Ja és elvárom a páromtól, hogy bókolgasson. :)
2016. febr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó ezzel én is így vagyok :3 Nekem volt már barátom, de ettől mindig újra és újra elolvadtam..

Amúgy az ilyen lányoknak sem annyira mások az igényei, mint a rendeseknek, a pasi legyen nagyon kedves és udvarias és persze mindenki helyes srácról álmodozik..

16/l

2016. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!