Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lanyok, ti milyen kezkeresrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti milyen kezkeresrol almodoztok?

Figyelt kérdés
lanykeres
2015. máj. 30. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagy álmaim, de természetesen szoktak gondolkozni rajta. Elképzeltem már, hogy egy 10 emeletes tetején kéri meg a kezem, egy kirándulás alkalmával térdel le, esetleg egy tőle kapott bonbonban lesz a gyűrű. Sőt, azt is, hogy tandemugrás közben lesz az esemény, bár ez kivitelezhetetlen, mert ugrás közben egy segítő, irányító ember van a hátamon, tehát nem együtt zuhannánk. :) Minden helyzetben boldog lennék, ha ilyen történne velem, tehát nem a legfontosabb a hol és a hogyan.
2015. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*szoktam
2015. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevess ki, de mindig azt képzeltem, hogy reggeli közben. Mikor még nem vagyok kisminkelve, nincs megcsinálva a hajam.

És hogy elrejti a müzliben a gyűrűt.

A legjobb az lenne, ha a müzlihez ajándékba lenne olyan kis műanyag gyűrű, mint régen, és azzal. :)

De ez nagyon álomszerű.

2015. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapjában véve semmilyenről :) (28 N)
2015. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
annak a zenekarnak a koncerjén, ami párommal a kedvencünk, a színpadon, és hogy utána a közös számunkat játssza a zenekar, és táncoljunk rá.. :D
2015. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szép elképzeléseket írtak előttem, megmosolyogtam őket tényleg!:)

Hát, a párom háromszor 'megkérte' már a kezemet, de mivel fiatalok vagyunk még és most 2 év távkapcsolat vár ránk, így csak utánna jönne az igazi lánykérés.:) Legutóbb sétáltunk az utcán, éppen kávézni igyekeztünk, amikor megálltunk és megkért. Varázslatos volt és valahogy ilyen spontán képzelem el az igazi lánykérést is majd. Semmi extra, csak ahogy jön magától:)

2015. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszéljük meg, hogy összeházasodunk. Nem vágyom olyan letérdelõs, megtervezett müsorra.
2015. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is beszéltünk már róla, tudom, hogy kb. mikorra várható, de azért szeretném, ha meglepetés lenne. :) Nem vágyom térdelésre meg hasonlókra, egy teljesen váratlan pillanatban lenne a legjobb, amikor nem számítok rá.
2015. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi felhajtás nem kell,hiszen elég a tudat,hogy szeretnek.Elég,hogy hozzám akarnak tartozni.
2015. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi flashmob, táncikálás, térdelés. Azt szeretném, ha kettesben történne, de nem baj, ha esetleg látnak (pl. étteremben), csak ne legyenek beszervezve, és ne lihegjenek a nyakunkban, miközben egy meghitt pillanatot élünk át :) Szeretnék meglepődni, semmiképp sem szeretném előre megbeszélni. Najó, azért nekem is vannak romantikus álmaim: lehetőleg késő délután - este legyen, és szóljon közben az a szám, amire mindig elképzeltem! :D
2015. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!