Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi minden 17 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden 17 év altti lány, hogy ő normális, és sokkal de sokkal érettebb a koránál? És sírnak hogy nincs barátjuk, és milyen elcseszett generacióban vannak?

Figyelt kérdés

Persze tisztelet a kivételnek.

Valaki pls árulja már el...


2016. márc. 6. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Annyira nem sírnak, hogy nincs barátjuk...

Akkor már valószínűleg lenne barátnőm. :(

2016. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az meg a másik hogy közbe elutasítanak mindenkit, le friendzoneolnak csomóakat :D

(Persze tisztelet a ritka kivételnek)

Nem azért írtam ki mert szerelmi bánatom van, van barátnőm is, csak mostanába többet gyakorikerdésezek, csomó ilyen kérdést találtam. :D

2016. márc. 6. 12:56
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert a fiatalok (fiúk és lányok egyaránt) kb 90%-a ezt csinálja, a feljegyzett történelem alapján olyan 5-6e éve már :D
2016. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a fiatalok (fiúk és lányok egyaránt) kb 90%-a ezt csinálja, a feljegyzett történelem alapján olyan 5-6e éve már :D"


Szerintem meg mindig is ezt csinálták :D

2016. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon egyszerű, mert egy normális önbecsüléssel rendelkező ember szereti azt gondolni, hogy ő különb mindenkinél, vagy ha nem is mindenkinél a többségnél. Magunkban főleg a pozitív tulajdonságokat vesszük észre, míg másokban a negatívat. A hülyék se gondolják azt magukról, hogy hülyék.

Ebben a korban, amúgy is lázadnak, szeretnék bebizonyítani, hogy érettek, hogy felnőttek és ezt nyilván hangoztatják, ez az, ami nekik fontos, ezért sokat adnak erre a látszatra.

2016. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Azt írod, hogy tisztelet a kivételnek, de a kérdésedben kiírod, hogy MINDEN...

Nincs barátom, azért mert még nem szeretnék, és nem is "sírok" fiúk után.

Viszont az igaz, hogy a legtöbb lány osztálytársam igen.

És azért, mert azt hiszik, hogy ez ad megelégedést és teljességet, holott még saját magukat sem ismerik...

De ez a fiúknál is ugyanúgy megfigyelhető

15/L

2016. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 azért írtam hogy MINDEN. Hogy többen rákattintsanak a kérdésre.

Es igen, van kivétel, ezért irtam hogy tisztelet nekik.

Persze, ez a fiúkról is elmondható, de nem ez volt a kérdès :D

Mindenesetre köszönöm a válaszod, és mindenkinek aki eddig válaszolt

2016. márc. 6. 13:21
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
mert flegma ki ha én nem típusúak a mai tinik azt mondják jaj én érettebb vagyok aztán kb óvodás szinten van
2016. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"mert flegma ki ha én nem típusúak a mai tinik azt mondják jaj én érettebb vagyok aztán kb óvodás szinten van"


A mai tinik? Mert mikor nem ilyenek voltak? :D Egyébiránt ilyen helyesírással meg se mernék szólalni ilyen témában :D

2016. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 mi a baj a helyesírásával? Neked meg nyelvhelyességileg helyteleb az ,,egyébiránt"
2016. márc. 6. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!