Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » De sok leányzó írja itt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De sok leányzó írja itt, hogy "CSAK" légy határozott és főleg magabiztos! Mintha ez olyan-nagyon-könnyen menne, egyik napról a másikra. Ha valaki nem éppen ilyen, mégis hogyan válthatna "ilyen hót' egyszerűen" másik fokozatot?

Figyelt kérdés
Leszögezném, nem kötekedni akarok, még ha egyes korlátolt, vagy éppen unatkozó életformáknak esetleg így is jönne le.

2016. márc. 15. 10:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Elolvasva a valaszaiddal tenyleg bunkó vagy.. Ezt hagyd abba!!! Beszólt beszólt nem omlik ossze a vilag ha vissza szólsz akkor csak megtobb vita lesz...

hagyd ra ne törődj vele es ne legyel bunkó!!!

2016. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
most mondjam azt jaj te szegény és előréb nem jut semit az biztos
2016. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Aki így ír, "vok" az nekem pláne ne beszéljen. Hány éves vagy egyáltalán, elmúltál már legalább tíz?


Pláne ne beszélj nekem, mert még csak lövésed sincs, ki ül a klaviatúra mögött. Lehetnék akár anyád is! :D


Egy jó tanács csak neked: ha nem tetszik, hogy visszanyal a fagyi, akkor ne sértegess ok nélkül másokat. Pláne úgy, hogy semmit nem tudsz róla. Ennyire egyszerű.

2016. márc. 15. 11:04
 14/23 anonim ***** válasza:
én sértegetlek? az őszinteség nem sértegetés..
2016. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Tizenegyes!


"Beszólt beszólt nem omlik ossze a vilag ha vissza szólsz akkor csak megtobb vita lesz..."


Most komolyan hagynom kellene, hogy egy kis taknyos trollkodó tízéves hülyegyerek "nyugodtan" beszólogasson??? Mégis mit képzelt, ki a takony ő?!


Ha baja van, hogy visszakapja kamatostul, akkor meg fogja be, üljön le, és maradjon csendben, ha vesztett. Ennyi. :)

2016. márc. 15. 11:06
 16/23 anonim ***** válasza:
amugy a jó jel hogy te kiálsz magadér de nem veszed hogy én segíteni próbáok ugy fogod fel mint én anno :'D
2016. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Olvasd el okoska, mit írtál először, olvasd csak szépen el.


Már ha tudsz értelmesen olvasni... :D


És akkor rájössz milyen hülye voltál - messze sem vagy te az őszinteségtől.


Ezek után már azt is el tudom rólad képzelni, hogy a saját hibáidat, meg azt a két méteres gerendát a szemedben sem veszed észre, másik szemében meg a szálkát is megpróbálod felnagyítani, te szerencsétlen. :D

2016. márc. 15. 11:11
 18/23 A kérdező kommentje:

Na és mi a búbánat változott, ha te már "nem úgy fogod fel, mint anno"?


Oszd meg velem, ahelyett, hogy csesztetsz.

2016. márc. 15. 11:11
 19/23 A kérdező kommentje:

"Úgy fogod fel mint én anno."


Tényleg nem értem, hogy miért kell akkor trollkodni...

2016. márc. 15. 11:13
 20/23 anonim ***** válasza:
de ha azt irom amit halani akarsz abol nem lesz semi ugyhogy csak nem irhatom azt
2016. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!