Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » De sok leányzó írja itt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De sok leányzó írja itt, hogy "CSAK" légy határozott és főleg magabiztos! Mintha ez olyan-nagyon-könnyen menne, egyik napról a másikra. Ha valaki nem éppen ilyen, mégis hogyan válthatna "ilyen hót' egyszerűen" másik fokozatot?

Figyelt kérdés
Leszögezném, nem kötekedni akarok, még ha egyes korlátolt, vagy éppen unatkozó életformáknak esetleg így is jönne le.

2016. márc. 15. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a szaros bajuk van ezeknek. Ja tényleg, nincs iskola aztán recskázáson kívül nincs más dolguk. Figyelj, az tény, hogy ez egy nagy közhely, amit csak mondanak. De nem csak csajozás terén, az élet minden területén tudod hasznosítani a határozottságot. Egyszerűen szeresd meg magad. Koncentrálj az előnyeidre. Ne érdekeljen más véleménye. Ha lánnyal beszélgetsz ne foglalkozz azzal csinos-e a csaj vagy nem, egyszerűen dumálj vele. Legyél laza, de illedelmes. Innen a klaviatúra mögül csak ennyit tudok tanácsolni...:)
2016. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne feledd,azert kozhely valami,mert sokszor elhangzott,ezaltal van benne igazsag.

Egyebkent meg igen hatarozott fiunak tunsz a kommentjeid alapjan:D

2016. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

En lany vagyok es en is ilyen voltam. Felenk,onbizalomhianyos. Aztan arra gondoltam tulajdonkeppen miert vagyok ilyen? Miert hagyom h mas befolyasoljon? Nem masnak akarok megfelelni hiszen ha valaki megszeret akkor onmagamaert fog,nem azert,akive miatta valtoztam. Ugyhogy elkezdtem magammal foglalkozni es nem masok velemenyere adni,csakis a sajatomra. Es mivel mar nem erdekelet igazan egy fiu szepnek lat-e,jonak lat-e,tudtam veluk beszelni mert nem ereztem szorongast h jaj most biztos nem tetszem neki,ronda vagyok,stb.

Nem tudom mennyire ertetted meg,de remelem segitettem. ;)

2016. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!