Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés közben tökön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés közben tökön rúgott a barátnőm, de most már sajnálja. Szerintetek egy ilyet meg lehet bocsájtani?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egy veszekedős típusú pár, ő meg pláne nem egy aggresszív kiscsaj, ezért is lepett meg. Összeszólalkoztunk, ami átcsapott egy elég heves vitába, majd amikor egy nem túl csinos szót mondtam rá nagyon erősen a golyóimba rúgott mérgében.

Azután elment, majd pár órával később sírva könyörgött hogy bocsájtsak meg neki, csak elborult az agya, és amúgy is megjött neki stb....

Meg lehet szerintetek egy ilyet bocsájtani?

(A lány 17 én 18 vagyok)



2016. márc. 18. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Leírnád azt a nem túl csinos szót?
2016. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? ... Szereted nem? akkor meg ha kiherél akkor az az ő baja is nem?
2016. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha nyalogatja a sebeid szoszerint ;) akkor igen
2016. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az én csajom nemrég a tökömet majdnem letépte mérgébe mert gyengének neveztem, de utána bocsánatot kért
2016. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor azert orulok hogy nincs csajom
2016. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#1 nem szeretném részletezni, szerintem ki lehet találni.
2016. márc. 18. 18:02
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Inkabb neked kene bocsanatot kerned tole... K****nak nevezed(ez jott le), mellesleg menstrual, es pont ebben az idoszakban nem kene vele veszekedned.
2016. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Mekkora paraszt vagy -.- Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg te is bocsánatot kérj? Oké, hibázott, de te provokáltad. Ha szereted az lenne a legkevesebb hogy bocsánatot kérsz tőle, nem hogy még itt gondolkozni, hogy megbocsáss-e neki. Ilyenkor örülök hogy nincs barátom, én durvább vagyok amikor megjön és felb..szák az agyam :D 16/L
2016. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8 oké, hibáztam, már akkor tudtam, hogy baj lesz, amikor kimondtam, szerintem azért emberek módjára kéne megbeszélnünk, nem belerúgni a másikba.

Egyébként pedig nagyon szeretem őt, félreértés ne essék.

2016. márc. 18. 19:01
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

"szerintem ember módjára kellene megbeszélnünk"


Szerintem ennek az az alapja, hogy nem k*rvázod azt a lányt akit szeretsz, még akkor sem, ha veszekedtek. Ember módjára meg lehet beszélni, ha nem ócsároljuk egymást. Lehet én vagyok rosszul összerakva, de a legnagyobb bunkóságnak tartom azt, ha valaki annyira elveszíti a fejét hogy ilyen trágár szavakkal illeti a szeretteit.


Szóval igen, bocsáss meg neki, és örülj hogy nem hajított ki kapásból.

2016. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!