Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugtassam meg barátnőmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg barátnőmet?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást és már találkoztunk párszor. legutóbb náluk voltam és épp csókolóztunk amikor az anyja ránk nyitott. Az óta egyfolytába csak azzal zaklatja, hogy menjen el nőgyógyászhoz és nézesse meg magát meg írasson fogamzásgátlót. ezekről a dolgokról még egyenlőre közöttünk még csak szó se esett mivel 15 éves a lány. Amúgy sincs túl jó kapcsolatuk de én megértem, hogy aggódik érte csak már nem bírja egyszerűen. Attól félek, hogy megunja a sok vitát és fel fog adni engem, hogy megfeleljen az anyjának. Mit tudok ilyenkor csinálni, hogy ne jöjjek rosszul ki belőle? 17/F

2016. febr. 25. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez mikor történt?


a lány nem tud higgadtan leülni az anyjával és beszélni, hogy csóknál komolyabb még nem történt köztetek és nem mostanában fog és egy sima csóktól nem lehet teherbe esni?

2016. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó de mikor sír nekem a telefonba, hogy már nem bírja az anyját akkor muszály neki mondanom valami megnyugtatót...
2016. febr. 25. 20:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába mondja neki ő nem enged a saját véleményéből..
2016. febr. 25. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
muszaly.hu
2016. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ha nem menne el, csak azt mondana az anyjának?

Vagy az anyjának kell róla papír? 😁

2016. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Figyu szerintem ez nem annyira rossz helyzet. Én imádom anyukámat, jóban is voltunk mindig, de ha egy ilyen szituban talált volna minket megnézhetted volna magad. :)

Ez tulajdonképpen egy elég laza felfogás az anyja részéről, szerintem nem kéne ezt ilyen rossz néven venni. Ha hiszed ha nem anyuka is volt fiatal, tudja hogy mennek a dolgok. És a hangsúly nem azon van hogy Ő még csak 15, hanem azon, hogy te már 17!

2016. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!