Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg lehet bocsájta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsájtani egy férfinek, hogy megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ismeritek a körülményeket, de érdekelne a véleményetek. A párom már többször okozott nekem komoly fizikai fájdalmakat. Eleinte, amikor összevesztünk csak akkor nyúlt hozzám, amikor el- vagy meglöktem, és ilyenkor is csak (csak??) az rádobott az ágyra. Viszont mára már hozzá sem kell érjek, hogy egy vita alkalmával nekem ugorjon. Az este is például úgy leszorított és megszorította a nyakamat, hogy egy másodpercre komolyan bepánikoltam.

Már tudom, hogy így nem szeretnék tovább élni, mert ez lelkileg is ronccsá tesz. Ettől függetlenül kíváncsi lennék, más mit gondol erről.

21/L



2012. okt. 3. 09:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
82%
Van amire nincs bocsánat, és ez közéjük tartozik.
2012. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
52%

Én folyamatosan megbocsátok. 6 éve vagyunk együtt, engem is számtalanszor ledobott az ágyra, fojtogat, pofoz, üvölt velem.

Ha elfogadsz egy tanácsot, hagyd el, mert egyre durvább lesz.

21/L

2012. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
Azért itt is kijött, hogy visszaütött az az állat.
2012. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
65%
Vélemény? Nos. Ismertem egy lányt, akit testileg-lelkileg püfölt a barátja. Próbáltam megvédeni tőle. Mi lett érte a köszönet? Én voltam a lúzer. Azóta is együtt vannak. Ennyit a nőkről, és az eszükről.
2012. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazad van 09:47, én sem hiszek a csodákban. Már számtalanszor eldöntöttük, hogy ilyen többet nem fordulhat elő, de sosem sikerült betartanunk (4 és fél éve vagyunk együtt).
2012. okt. 3. 09:51
 6/63 anonim ***** válasza:
77%
Nőként nem értem, hogy miért hagyja egy nő hogy akár lelkileg, akár fizikailag bántalmazzák.
2012. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!!Megbocsájtani??Minek??Addig amíg teheted lépj le de gyorsan!!Az életben nem fog megváltozni!!És mindig talál egyre többször okot, hogy bántson,és megalázzon!!
2012. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
47%

Te egyszer-kétszer meglökted, talán ez sem kellett volna, mert lehet, hogy ez csak tovább dühítette.Lehet, hogy egyébként nem bántott volna, ezt jó lenne tőle megkérdezned.

De minden esetre, jobb lenne, ha hagynád őt a francba, mert ez már csak rosszabb lesz, nincs közetetek igazi szeretet, tisztelet , így kár lenne folytatni.A fojtogatás meg már végképp nem megbocsájtható.

2012. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
75%
És jegyezd meg:kutyából nem lesz szalonna!
2012. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
78%

Meg lehet bocsátani, persze, mindent meg lehet bocsátani, uram bocsá' egy gyilkosságot is meg lehet bocsátani.


Csakhogy NEM SZABAD megbocsátani. Ez a különbség. Ha megteszed, akkor ő is megteszi. Te megbocsátasz, ő meg újra bántalmaz, hiszen tudja, hogy megteheti - mert te úgyis megbocsátasz.

Na ezért nem. Aki ezt egyszer, egyetlen egyszer megteszi, azt el kell hagyni, akár férfi, akár nő az illető, mert ha szabad utat adsz neki azzal, hogy megbocsátod amit csinált, bekerülsz egy ördogi körbe, amiből csak nehezen lehet kikerülni.

2012. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!