Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt találkoztam egy nálam 5 évvel fiatalabb lánnyal egy szórakozóhelyen. Kiderült, mindketten nem rég szálltunk ki egy-egy komoly kapcsolatból. Nekem nagyon bejött a lány és úgy vettem észre én is szimpatikus vagyok neki. Azóta csak facebookon beszélgettünk, de engem már jobban "megmozgatott" ez a lány, mint az exem hónapok alatt. Hétfőn összeszedtem és elhívtam, hogy találkozzunk. Jött az amit vártam, vagyis, hogy nincs kész új kapcsolatra és nimcs túl az exén. Erre azt mondtam, hogy érhető sem vagyok teljesen túl a volt barátnőmön. Majd mondtam neki, hogy nem akartam ráerőltetni magam és tegyünk úgy semmit nem mondtam. Belement, ugyan de én lelkileg nagyon "összeestem". Nagyon bejön az lány, de egy ilyen kosár után nem tudom mihez kezdhetnék. Lelkiszemetes ládája se szeretnék lenni. 23f
2014. okt. 22. 18:51
 1/2 GipszI ***** válasza:
Probald meg egy hétig puhitani, s kérdezd meg ujra. Ha akkor se, akkor felejtos
2014. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól még érdeklődhetsz közbe felőle, kedvesen, nem tolakodó módon. Így látni fogja, hogy nem adod fel, meg hogy jófej vagy. Ha azután sem hagyja magát, hagyd a fenébe :) 25 L
2014. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!