Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha undorodom magamtól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha undorodom magamtól?

Figyelt kérdés

Mindenki lenéz a suliban, olyanok is beszólnak, felsőbb osztályokból is, és kinevetnek nyíltan akiket nem is ismerek, mindenki utál és lenéz..

Emellet ronda vagyok, és hiába edzem rendszeresen és keményen és eszem rendesen már egy jó ideje, csak egy ronda testű vézna senki maradtam

Hiába tanulok jól (4 feletti átlag jó gimiben), semmiben se vagyok tehetséges, és semmi nem érdekel :(

így pénzem se lesz elég úgyse

így sose lesz barátnőm, de még barátaim is alig vannak :(

rossz így élni undorodom magamtól

ráadásul általánosba is a 8 éven keresztül mindenki folyton kigúnyolt megvert és elvcette a cuccaim

mit tegyek, mihez kezdjek, van így értelme élni?

16f



2016. ápr. 2. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
gyurd ki magad tanulj valami küzdősportot aztán álljál ki magadért
2016. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
ha még egyszer beszól valaki lecsapod a ge@ibe
2016. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kigyúrni magam sok év addig meg nem tudok lecsapni senkit

Mintha ez ilyen egyszerú lenne...

ők mind népszerűek, ha eggyel agresszív lennék a többi csak mégjobban utálna/b'sztatna

2016. ápr. 2. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátkozni olyanokkal,akik nem piszkálnak! Az önbizalmad kéne erősíteni. Mindegy,ha vézna vagy,az nem jelenti,hogy piszkálhatnak!Az a baj,hogy Te az általánosból hozod az áldozatszerepet,ki kell nőni!!!Próbálj meg nyitni a többiek felé!Írtad,hogy van néhány barátod. Hát erősítsd ezeket a kapcsolatokat. Légy velük kedvesebb!
2016. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A barátaimmal jóban vagyok, de ettől még a többiek kigúnyolnak, megszégyenítenek.

Minden nap szarul érzem magam

Így nincs értelme élni

2016. ápr. 2. 23:42
 6/10 eznemlényeges ***** válasza:
78%
Kezdj el nyáron majd tömegnövelni. Következő évben senki nem mer majd beszólni neked, ha igen, akkor meg péppé vered.
2016. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi gáz, ilyen az élet. Neked ezt most el kell viselned, csak így tudsz később lélekben erős lenni.

Idővel majd visszköszön a karma és talán te fogod őket szopatni miközben neked dolgoznak.

2016. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján tiszta negatív, önbizalomhiányos, áldozat srác vagy, nem véletlen találtak meg pont téged.
2016. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sleepytiredguy válasza:

Hozzád hasonló módon a gimiben mindenki szekált, el voltam hízva, sakkoztam, beképzelt és okoskodó voltam/vagyok. Szóval na adtam rá okot kénytelen vagyok beismerni. Már 11. körül lehetett mikor elkezdtem Thai boxolni, de nem történt meg az, hogy jobban elfogadjanak, sulin kívül se nagyon voltak barátaim. De nem érdekelt, eldöntöttem, hogy lefogyok és akkor majd minden megváltozik. Nem így lett, mikor már le voltam fogyva, és a menő srác már nálam dagadtabb volt még akkor is én lettem az ilyen vicceknek a célpontja. A változás egyetemen történt meg ahol legnagyobb meglepetésemre bejöttem csajoknak és hamarosan az egyik legnépszerűbb lánnyal jártam. Azóta sok fordulatot vett az élet(biológiát hallgattam, most mérnökként dolgozok), vagyis engem sem igen érdekelt semmi csak, hogy megkeressem a pénzem meg elszórakoztassam magam. Van elég barátom, de továbbra is nehezen illeszkedek be új közegbe.

A lényeg, hogy a gimis élet az élet legalja sokunk számára, és bármilyen sablonos annyit mondanék légy kitartó, műveld magad, és előbb utóbb felbukkannak azok az emberek akik meg fognak kedvelni. Ne félj szocializálódni a negatív tapasztalatok miatt.

2016. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akarsz beszélgetni? írhatsz,ha gondolod :)
2016. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!