Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire befolyásol titeket, ha egy srác elég jól tud zongorázni?

Figyelt kérdés
De nem a komolyzenében hanem a könnyűzenében jártas, szóval nem Mozartot kell hallgatni hanem jazzt és slágerszámokat: Rihanna, Beyonce, Linkin Park, David Getta, Akon, Appologize, filmzenék, és higgyétek el, tudnám még sorolni :D
2011. aug. 6. 10:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%

engem csak annyiban befolyásol, hogy azonnal rámásznék és fergetegeset szexelnénk.

nem tudom, ha esetleg valami másra gondoltál, úgy egyébként nem befolyásol semmiben...

2011. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A zongorázni tudás nem olyan, mint a pénz... Ezzel nem tudod vonzani a csajokat.
2011. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
én 12 évig zongoráztam,simán ráugranék, ha helyes. 21/l
2011. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Engem tök nem érdekelne. Ha meg jazz-t játszanál nekem még az ajtót is rád vágnám.
2011. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
2011. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az, ha valaki az átlagembertől eltérően valamilyen hangszeren elég jól játszik, az a lányok többségénél plusz pontot jelent. DE! Csak akkor, ha az egyéb emberi értékeknek sincs híján!
2011. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Várjál, hagyj gondolkozzak. A szórakozóhelyek 99%-ban nincs zongora. Így nehéz lesz zongoratudással csajozni.
2011. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Lehet h bevagodhatsz a csajnal vele s lehet h nem. De egy valami teny. Az a szemely aki tenyleg ilyen jol tud zongorazni, az nem egy reszeges bunko csavargo. Szoval van +1 pontja.
2011. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
A lányokat az ilyesmi nem érdekli, csak a külső meg a pénz.
2011. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Aki kottából is tud zongorázni, az tud valójában.

Ez egészem más érték, mint ha valaki kezébe vesz egy gitárt és csak hallásra kísér pl éneket.

2011. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!