Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál ez elvárás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez elvárás?

Figyelt kérdés

A lányok elvárják,hogy a pasijuk szőrtelenítse a hónalját és/vagy a nemi szerve környékét és/vagy egyéb testrészét(mármint arcot kivéve)?

Kort is légyszi.



2016. ápr. 10. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
én egyedül a mellkasán várom el hogy szőrtelenítsen. de azt ő is utálja szóval magától leszedi :D a többi nem zavar.
2016. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég ha levág belőle, hogy azért ne a póló/nadrág/akármi alól kandikáljon ki (az elég gusztustalan :D)
2016. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem! en mongyuk szeretem a szoros pasikat es nem zavar ha a nemi szerve vagy epp a hasa szoros
2016. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem a mellkasán nem zavar, úgy férfias. A hónalja sztem jobb csupaszon, higiénikusabb is, de az is elég ha csak rövidre visszavan nyírva (de ha mondjuk pl. strandra mész, akkor jobb a borotva). A nemi szerve környékén is nekem elég ha rövidre nyírja, de ízlések és pofonok.
2016. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok, 24
2016. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Ne másnak akarjál megfelelni ;)

Ez a legfontosabb szabály

2016. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szőrös pasikat, ezért a baràtom csak a hónaljàt szokta leborotvàlni nyàron magàtól, a többi engem nem érdekel. Nàlam inkàbb az elvàràs h szőrös legyen.
2016. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne kunkorodjon sehol,legyen rövidre vágva.
2016. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A hónalja legyen mindenképpen rendbentartva,a mellkhas az márr egyénfüggő..:)
2016. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!