Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
A srác egy évvel idősebb nálam. Én szűz, ő már nem az. Nem vagyunk barátok, nem beszélünk túl sokat egymással, de biztos forrásból tudom hogy lefeküdne velem. És ami azt illeti én is kívánom őt. ha lefekudnek vele Megbánnám?

2016. ápr. 10. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát attól függ hány éves vagy.
2016. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne feküdj le vele. Olyan emberrel kellene, akivel már ismeritek egymást, randiztatok, csókolóztatok, elkezdtetek járni egymással, szeretitek egymást. Fiatal vagy még ahhoz, hogy szexkapcsolatokba bonyolódj. Keress egy fiút, akivel jól kijöttök és aki megbecsül téged. A nőknek jobban kell vigyázniuk magukra, mint a férfiaknak. Egy férfitól macsó dolog ha minél több nőt megd.ug, egy nő viszont qrva ha ugyanezt megteszi. Másrészt ha egy férfi nem tisztel téged, akkor te szívod meg, mert neked nem lesz jó a szex, gondolom te se akarod, hogy valaki rád feküdjön minden előzmény nélkül és jól megdöngessen, senki sem így képzeli el az elsőt, a pasinak ettől még jó lesz, neked viszont lehet hogy terápia kell majd ahhoz, hogy később valakivel jó szexuális életed legyen.
2016. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom,inkább szerelemből veszísd el,mint vonzalomból. De te döntésed.
2016. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm. Elgondolkodtató. De én úgy tudom a fiú végtelenül kedves és figyelmes minden téren. Nem tudom mi tevő legyek :/
2016. ápr. 10. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is nagyon beszéltek egymással, akkor miből gondolod, hogy olyan figyelmes és türelmes? Szerintem megbánnád, a fiú pedig ne csak le akarjon veled feküdni, hanem tegyen is érte, hogy a közeledbe férkőzzön, ne add ilyen olcsón magad.
2016. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
-.- ha nem ismered, nem vagy a barátnője, hogy akarsz lefeküdni vele?
2016. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást. Csak nem beszélünk egymással. Néha néha szóba elegyedünk. Ennyi
2016. ápr. 10. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne.

Hidd el,rengeteget jelent hogy úgy fekszel le valakivel hogy szereted,meg az hogy csak vonzónak találod.Én is voltam már ilyen helyzetben,de nekem eszembe se jutott lefeküdni velük.Már nem vagyok szűz,van barátom,nemsoká 10hónapja.Nála lehetett érezni hogy érdekli,hogy nekem milyen,nem csak a saját kielégülése a fontos.És igaza van az előttem szólónak,szűzként ne menj bele szexkapcsolatba!

16L

2016. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!