Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak az idegesítő,...

Mit csináljak az idegesítő, kissé rámenős (valószínűleg beteg) évfolyamtársammal?

Figyelt kérdés

Van egy "zokniszandál" évfolyamtársam, aki valószínűleg beteg (Talán Asperger-szindrómás, de ezt Én sejtem), továbbá pár éve elvesztette az édesanyját. Eléggé különc, és furcsán viselkedik, az előadáson gyakran szemrebbenés nélkül bámulja kiguvadt szemekkel a laptopom képernyőjét, akár akkor is, amikor chatelek, vagy bizalmas levelet írok. Ezeket akár a hátam mögül is. Randomra odalép az emberekhez és elkezd okoskodni nekik. Mindig megtalál, be nem áll a szája, nagyon fárasztó és idegesítő tud lenni, Azt állatja van, hogy egy hétig nem alszik, gigabites net van náluk, stb...

Mivel tudom, hogy beteg lehet, és a családi okokkal is tisztában vagyok, emellett még szivatták gimnáziumban, nem akarom durván elküldeni a francba, de még is hogy magyarázzam el neki, hogy néha hagyjon békén, és ne bámuljon folyton?


ELTE IK B szakirány 1. évfolyam - Ha valakinek mond valamit, és van közvetlen tapasztalata..



2012. márc. 9. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem túl sok választásod lesz. Nos vagy határozottan leépíted magadról egy ütős szöveggel, vagy ha annyira gárgyú az elméje és félsz tőle, mert ezt már érzékelni lehet és bánt is a dolog, akkor átiratkozol egy másik karba, vagy elmész egy másik egyetemre. Az ilyen furi emberkéket érdemes távol tartani magadtól. Van még egy megoldás, de azt inkább személyesen leírom ha kíváncsi vagy rá, mert az nem publikus téma, de ehhez még több infóra lesz szükségem az arcról.
2012. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Ezért kell C szakirányra menni, ott nincsen ilyen ;)
2012. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő az, aki játékokat tesztel és tört szerveren wowozik, és imádja a world pvp-t? :D Mi van vele mostanában?
2013. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen de udvariasan mondd meg neki, hogy mit akarsz. Ennyire egyszerű.
2013. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az akire gondolok, akkor tényleg nem százas.. Egyik gyakon vele voltam, ott eléggé sokat "szerepelt": egyik órán pl. közölte a gyakvezérrel, h dinamitrúddal fog a fogadóórájára járni és felfogja robbantani.. Állítólag, ha azt mondod neki, h lefotózlak vagy felveszlek kamerára akkor lenyugszik.
2013. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!