Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizalmatlan lennék vagy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlan lennék vagy miért vannak bennem ilyenek?

Figyelt kérdés

Párom kuldott magarol intim képet és mondta soha nem kuldott senkinek ilyet és még szüz.


De valamiért nem hiszek neki felelem lett bennem vagy nem is tudom. Mondta még senkinek nem küldött ilyen képet, csak nekem mert tényleg szeret és most eloszor szerelmes igazan azt mondta. (Olyan mintha azt gonolnam rpla h mindekinek kuld ilyet meg nem tudom) Ez mi ?


2016. ápr. 13. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondja biztos igazat mond.Fő a bizalom.Hány évesek vagytok?
2016. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!