Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, szégyel engem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, szégyel engem. Jogos? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk. Évfolyamtársak vagyunk. Azt mondja, ne menjek be hozzá a tanterembe szünetbe, a folyosón találkozunk. Mert nevetnek rajta miattam és "ég akkor, amikor az osztálytárasai velem látják"

Pedig nincs rá oka

Nem szoktam beégetni


2016. ápr. 14. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hát,nem szeret annyira hogy magad mellett mutatkozzon
2016. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
más szóval szégyel
2016. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennek 2 oka lehet... vagy te vagy az a ronda csaj akin az egész suli röhög vagy te vagy az a ki**szett hülye csaj. akin az egész iskola röhög...
2016. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiúk szeretnek beszólogatni, a barátod pedig magára veszi, szeretne megfelelni, az osztálynak, a társadalomnak.

Ebből a szempontból jogos, hiszen fél, szüksége van megbecsülésre, az oszttársai jóindulatára, és nem fér bele neki, hogy cikis beszólásokat (még ha vicces célzatúak is) hallgasson


Te annyit tehetsz, hogy megbeszéled vele a szituációt. Mit érez, mire van szüksége, mi az, ami sérül mikor együtt látnak az osztályban titeket. fent írtam egy tippet, meg kell próbálni megbeszélni :)

2016. ápr. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is úgy jön le, hogy szégyel...Ha igazán szeret, bárhol,bármikor,bárki előtt mutatkozna veled.

Ez elég bántó lehet.

Mindenesetre, kérdezd meg, hogy miért nem mutatkozik veled, miért kell kint meg várnod vagy min nevetnek az osztálytársai.

2016. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!