Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ideges vagyok amikor körülötte...

Ideges vagyok amikor körülöttem sokan vannak. Hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak, hogy amikor valamit csinálok és vannak körülöttem emberek akikkel nem vagyok túl közeli viszonyban, akkor mindig csetlek botlok és ügyetlenkedem mert tiszta ideg vagyok. Pedig amúgy ügyes vagyok, amikor nem érzem magam túlságosan feszültnek. Hogyan változtathatnék ezen?
2014. márc. 16. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lazulj el, próbáld kizárni a külvilágot, és nem idegeskedni. :)
2014. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Agóra vagy szociális fóbiád van. Keress rá neten, hogy hogyan lehet rajta segíteni; de én javaslom a pszichológust.
2014. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg kiprobalhatod azt is hogy mikor emberek kozt "csinalsz valamit" teljesen masra gondolsz.Pl:elkezdessz szamolni vagy az abc-t mondani magadban

Tudom fura de szerintem azert "benazol" mert tul agyalod a dolgokat nagyon oda koncentralsz.De ha valami masra figyelsz nem tudsz ragorcsolni.:)

2014. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!