Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A középiskolába körülöttem...

A középiskolába körülöttem sokan gyúrnak, és látszik is, na most az azt jelenti, hogy mindenki étrendet és edzéstervet követ?!

Figyelt kérdés
Csak mert annyira sokan mondják, hogy ha nincs edzésterv és étrend akkor nem lesz eredmény stb stb. De mégis annyian kigyúrják magukat, olyanok is akikből azt se nézném ki hogy olvasni tud XD

2013. okt. 26. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Valszeg elég vékony vagy, így egy kicsit megedzett embert is izmosnak látsz, közben meg kalap hoki a gyerek.

2.Azt jól sejted, h nem kell a napi 2 g kilónként fehérje, mert már 1 g esetén is lehet nőni, de a 2 g az ideális.

2013. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy csak jól belőtt étrenddel lehet fejlődni. Egy szintig sza r étrenddel is fejlődsz, főleg ha jó a genetika. És te lehet, hogy ezt a kis szintet is marhaizmosnak látod, de ugye nem mindegy kihez viszonyítunk.
2013. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem gyúrni akkor én is nagyon izmosnak láttam sok másik embert,Ma meg már egyáltalán nem látom őket izmosnak.
2013. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól látjátok amúgy :D De nekem egyelőre a cél az a szint, ha még az számotokra nem is nagy eredmény, de nekem az lenne :D
2013. okt. 26. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit még kiegészítésként, hogy kamaszokról van szó, azok meg szinte mindentől nőnek, amit nem sz@rnak vagy húgyoznak ki. :)
2013. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!