Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Egy srác meg akart csókolni de nem éreztem magam kész rá.Akkor is és azóta is tetszik. Írtam neki facebookon és leírtam neki mindent amit azóta érzek de én nem bírtam semmit se leszűrni csak annyit hogy valószínűleg unatkozott. Tudtommal nem volt azota barátnője és az elött se. A srac most 11.-es én pedig 9.-es

2016. ápr. 24. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Unatkozott??Mármint akkor,amikor beszéltetek,vagy pedig csak unatkozásból csókolt meg?mert nem ugyanaz a kettő
2016. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak unalomból volt veled, akkor felejsd el jobban jársz, keress komolyat, hidd el jobb lesz úgy neked. Biztos van olyan aki bármit megtenne érted és boldogok lennéek együtt,
2016. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van:/ igazából egyikünk se a társaságban volt hanem külön. és azért unatkoztunk:D
2016. ápr. 24. 13:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. ápr. 24. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval te leírtad neki az érzéseidet, amire az volt a válasz, hogy csak azért akart veled csókolózni, mert éppen unatkozott? :D
2016. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy:D
2016. ápr. 24. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Annaaaaaa te vagy az?
2016. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!