Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért foglalkozik velem, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért foglalkozik velem, ha nem szeret és nem tart a barátjának?

Figyelt kérdés
Vagdosom magam es nem csak azért hogy menő legyek, problémáim vannak. Idáig magmanak se mertem bevallani de nem rég elmondtam neki hogy mit érzek iránta és ő elutasított még mindíg fáj.. De ha találkozunk a suliba a folyosón vagy akárhol ő engem néz.. Egyszer elmondtam neki hogy vagdosom magam még mielőtt bevallottam hogy szeretem de ő elmondta a védőnőnek a suliban és állandóan kérdezgeti hogy hogy vagyok... és nem tudom hogy miért törődik velem ha semmit se érez irántam...😡
2016. ápr. 24. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert aggódik érted
2016. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felfogtad amúgy, hogy az életeddel játszol? Régebben én is vagdostam magamat, így visszanézve azt mondanám, kedvtelésből, aztán egyszer észrevettem hogy az egyik seb egy baromi vastag ér felett van... ha akár egy milliméterrel nagyobbat vágok, simán megölhettem volna magam. Problémái mindenkinek vannak, de ezeket meg kell oldani, nem pedig elfutni előlük. Megértem, hogy foglalkozik veled, az iylesmi nem játék, én a helyében még a szüleidnek, gondviselődnek is szólnék! Hagyd abba, kérlek.
2016. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet normális empátia is, emberileg sajnál, vagy nem tudom pontosan,de ez is benne lehet, az előzőnek meg igaza van...nekem annyira szétnyílt a karomon a bőr, hogy mind a 3 réteget konkrétan szemmel lehetett látni, ha azt orvosnak megmutattam volna ragasztotta volna össze egyből, de lehet varrta is volna. Pedig én nem azért csináltam mert szenvedtem, hanem heppből. Nem jó vele játszani....
2016. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az életemmel játszok és próbáltam megoldani a problémáim de nem ment és már nem is érdekel az életem úgy szar ahogy van és tudom hogy van akinek nálam is rosszabb lehet de én ezt választottam mert nem tudom már mit tudnék csinálni...
2016. ápr. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!