Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akivel nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel nem tudom mi legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal a facebookon (az egyik barátnője az ex-barátnőm és az egyik legjobb barátom már, általa ismerkedtem meg a csajjal,de még nem találkoztunk),és egy olyan kapcsolat alakult ki köztünk,ami egyszerűen belefonódott a mindennapjaimba. Reggeltől-estig beszélgetünk,mindenről,folyamatosan. Ez mind szép és jó volt,amikor egyszer elmentem hozzá (két óra buszozás),és hát eléggé meglepődtem. Az az extrovertált,beszédes,kedves és szép lány helyett,akit megismertem,egy introvertált,csöndes,csúnyácska lány fogadott. A csúnyát természetesen nem úgy értem,hogy olyan nagyonronda,hanem képen szebb volt. Vagyis,szemből még szép,de olyan más mégis. Na mindegy. Kb 4 órát töltöttünk együtt,és minden órában egyre jobban megnyílt felém,és lett az a lány,akit megismertem. Amikor hazaértem,tovább beszélgettünk,és rájöttünk,hogy nem akarunk egymástól semmi komolyabbat,csak barátságot. Ezért kb 2 hét után megint elmentem hozzá,és megcsókolt. Természetesen visszacsókoltam. Aztán meg el kellett már mennem. Aztán otthon ráírtam,és rákérdeztem,hogy mi volt ez meg minden,és azt válaszolta,hogy nem tud elképzelni velem kapcsolatot,de mást igen *kacsintós emoji*. Belemenjek ebbe a 'barátság-extrákkal' dologba?


15-15


2016. ápr. 30. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan vágynak erre hiddel ilyen korban de ha kétségeid vannak hagyd. Bár én nem szivesen hagynék ki ilyen lehetőséget.
2016. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem akarom kihagyni,csak gondoltam mit gondoltok erről. :D Ha valakit érdekel a csaj,megdobhatlak titeket egy képpel privátban :D
2016. ápr. 30. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
1es vagyok küldhetsz képet. Úgy biztosabbat tudok mondani :D
2016. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!