Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megint bejeloljem? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megint bejeloljem? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Bejeloltem egy srácot, akivel együtt edzek, nem jelölt vissza. Kb őszi szünetben kijelöltem, es újra Bejeloltem, azóta semmi.

De ma, amikor rakerestem telefonon, veletlenul a képernyő szelen nyomtam ra es pont kijelöltem veletlenul :/

Nem tudom, hogy most ujra bejeloljem-e vagy sem.

Mert ha direkt nem jelöl vissza, akkor nem akarom, hogy azt érezze, hogy "erőltetem", hogy vissza jelöljön.


Szerintetek mi legyen?



#fiú #edzés #Facebook #lány #ismerős #tetszik #be jelölés #veletlenul
2016. jan. 10. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a fenébe, ha visszajelölne se beszélgetnétek..vagy igen?
2016. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Ha ennyi figyelmet se kapsz tőle.

Minek próbálkozol olyannál akinél csak sokadik vagy miközben másnál lehetsz első is?

2016. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Ha ennyi figyelmet se kapsz tőle"


Hogy erted?

2016. jan. 10. 11:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy nem jelöl vissza aztán valami csoda folytán vissza fog igazolni pl azért mert nincs senki most és nincs ló jó a szamár is,ha neked ez kell akkor hajrá! :)
2016. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy egy edzésre jártok, akkor nyilván ismerős neki az arcod és annyira nem képes, hogy visszajelöljön... hát ez azért egy kicsit bunkóság, mert most biztos tudja, hogy ki vagy, erre meg nem jelöl vissza úgy, hogy te már többször is bejelölted. Szerintem hagyd. Nem éri meg a fáradságot.

Bár benne lehet, hogy nem nagyon szokott facebookozni, de azért hetente egyszer biztos felnéz és akkor látnia kell a bejelölést.

Szóval én a helyedben hagynám.

2016. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyit tehetsz, hogy élőben közeledsz hozzá/ismerkedsz vele. :)
2016. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmü,hogy nem akar vissza jelölni,hagyad a fenébe
2016. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy rolam tudja, hogy ki vagyok, mivel nincs "rendes" kép, ahol rendesen látszik az arcom, csak olyan van, ahol messze vagyok.

En sem értem a srácot, vissza nem jelöl, de neha meg olyan mintha tetszenek neki....vagy nem is tudom....

2016. jan. 10. 12:03
 9/15 anonim ***** válasza:

nem szoktam en sem ismeretleneket visszajelolni.


akivel egy helyre jarok edzeni az szamomra ismeretlen.

2016. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6. Erre en is gondoltam, de egyszerűen annyira izgulok a közelében... :/
2016. jan. 10. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!