Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en reagalom tul a dolgot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en reagalom tul a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam aki regen beszelgetett a baratommal termeszetesen nem akarhogyan flortoles ment nagyon foleg a lany reszerol olyanokat irogatott hogy csak neztem..akkor meg a baratommal nem voltunk egyutt..de halistennek engem valasztott..aminek nagyon orulok de viszont

Es elkezdtwm edzeni a lany is ugyan olyan hajat akar mint amilyen az enyem

Mikor meglatja a baratomat a lany elvirosodik es teszi az agyat..meg egyfolytaban megkerdezi hogy egyutt vagyunk -e

reagalom tul de mar nagyon idegesit..foleg az hogy ott eszi a fene korulottunk mindig..persze a baratom ezen csak nevet de engem szet vag az ideg.


2016. máj. 2. 19:52
 1/4 anonim válasza:
A lánynak tuti hogy még mindig tetszik a pasi, ne hagyd hogy szétválasszon titeket. Féltékeny vagy, ez természetes.
2016. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval, biztos, hogy még mindig tetszik neki a fiú. Nem tudom hogy milyen kapcsolatban vagy a lánnyal, vagy voltál(azt tudom, hogy osztálytársak vagytok, arra célzok hogy régen barátok voltatok e), de lehet, hogy elkéne beszélgetni vele. Természetesen nagyon óvatosan és nem csak úgy odamenni és letámadni. A mondataid alapján egyértelműen tetszik neki, ezért megértem, ha idegesít, de tudnod kell, hogy nem tehet róla, ha tetszik neki a barátod. Én minél előbb megbeszélném vele a dolgokat, mielőtt még valami rossz történne.
2016. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tök felesleges a barátom nalam van es ráírt azzal az indokkal hogy mivan velem

Egyszerűen feldühít ez a hárpia miért nem tudja megkérdezni tőlem?

Vagy ezt már direkt csinálja??

Segítsetek hogy mitcsináljak mert nagyon ideges vagyok most

2016. máj. 4. 19:49
 4/4 A kérdező kommentje:

Mellesleg a baratommal hetvegen ossze is kaptunk megneztem a regi uzeneteit ezzel a lannyal elkezdtem olvasgatni (kar volt)

Es talaltam egy hanguzenetet erre a baratom kivette a telefont a kezembol es kristaly tisztan emlekszem a datumra..de o mas jelentektelen hanguzenetet mutogatott.

Ilyenkor mi a teendő?

2016. máj. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!