Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Külső, belső.. kort is írjatok.

2016. máj. 3. 01:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Külső: barna szem, magas, vékony

Belső: hűséges, megbizható, romantikus, megértő


17/L

2016. máj. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Külső: (Nagyon^^) Magas, vékony, barna szemű, barna/fekete hajú, deszkás/rockos stílus.

Belső: Hasonló legyen az érdeklődési körünk (animék, mangák, rajzolás..), szeretem ha egy fiu csendesebb, visszahuzodobb, de elottem barmikor megtudjon nyilni, legyen pozitiv (en nem vagyok az es ha egy ilyen ember kerulne mellem, lehet elegge lehuznank egymast), legyen megbízható, soha ne hazudjon nekem, mert azt utalom, es fogadjon el engem ugy, ahogy vagyok.

16L

2016. máj. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Thomika20 ***** válasza:
Utolsó írtam :)
2016. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Kulso:szem barna/zold/kek,haj barna/szokes barna,legyen magasabb mint en,nem kell total vekonynak lennie de ne is legyen duci

Belso:legyen kozos temank,kedves,megbizhato,es szeressen ugy ahogy vagyok:)))

14L

2016. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Elegáns stílus,férfias viselkedés,kidolgozott,de minimum szálkásított test,magas (szemszíns,hajszín tök mindegy,ha valaki megtetsik úgy is fog tetszeni amije van)

Belsőre:odaadó,hűséges,kifejezi a szeretetét,romantikus,vicces,megértő,értelmes és intelligens

2016. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Első 2-nek akkor totál meg felnék :D 17/F
2016. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Thomika20 ***** válasza:
Mondjuk a másodiknál nekem az érződik, hogy nagyon a külsőség foglalkoztatja. Lehet rosszul érzem, de így van :)
2016. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kulso:

A hajszin m1, de a szoket imadom. Ha raszta haja van az egy plusz pont de ne legyen ecset meg veletlenul se. Szeme szine nem sokat szamit, ami inkabb fontos, az az arca. Imadom ha egy sracnak eros az alkapcsa, de tenyleg, nagyon ferfiassa teszi az ember fiat. Magassagra minel magasabb annal jobb. En 173 vagyok tehat min egy 180 legyen. Most nagy trend lett a szakall, de engem ugy ahogy van irrital. Borzalmas. Nagyon nem jon be, viszont a borosta mar annal inkabb (a borosta nem egyenlo a pihevel). Ugyeljen a sajat higeniajara, tudjon oltozkodni (ha alternativabb a stilusa akkor elolvadok), ne legyen yeti! Nem gaz, ha szoros, hiszen megis csak ferfibol van, de en ilyen teren a honalj es mellkhasszortol rosszul vagyok. A teste ne follyon el, ne legyen dagi, de csontsovany se, es ezzel egyutt szteroidos gorilla se. Legyen sportos, szalkas esetleg, vagy egyszeruen csak normalis testalkatu.



Belso:

Mivel en nagyon eros szemellyiseg vagyok, ezert o legyen gyengebb, ez nem jelenti azt h papucsnak kell lennie, ugyanis az mar egybol taszit. Legyen velemenye a dolgokrol,es ne feljen azokat felvallalni, lehessen vele egy komolyabb beszelgetest folytatni olyan dolgokrol mint a jovo, a termeszetszennyezes, az oktatas stb. de attol meg lehessen vele lazulni is, viccelodni. Lehet bujos, de nem kozteruleten (engem nagyon irrital ha egy szerelmespar kishilyan felfalja egymast pont mellettem a buszon pl). Legyen ferfias, illedelmes, erezhessem mellette azt, hogy no vagyok. Az anyagi allapota nekem m1 a lenyeg h ne putriba lakjon. Szeressen kirandulni, utazni, felfedezni a vilagot, szeresse az extremebb sportokat. Es ha mar itt tartunk, sportoljon! Barmit, de sportoljon, ahogy azt en is teszem. Szervezzunk egyutt klassz kozos programokat, egy randi szolhat a mozirol, de ne csak arrol mindig! Setaljunk, turazzunk, kiranduljunk, hajokazzunk stb. Szeresse a kutyakat, mert en is szeretem oket, es ha ugy adja a helyzet egyszer egyszer menjunk el kozosen kutyatsetaltatni akar. Legyen romantikus, de a szerelmet ne mindig fizikailag akarja kifejezni.


Kb ennyi. Am ilyen fiut 90% h nem talalok, szval ilyen teren eleg rugalmas vagyok, most azt irtam le, milyen az alompasim, de nyilvan a valosagban egesz mashogy vannak a dolgok, ami nem is gond, hiszen ha beleszeretek valakibe, akkor az egesz mindenseg megvaltozik, es onnantol kezdve o lesz az almaim ferfia.


16/l

2016. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Megpróbálok minden lényeges dolgot leírni:

- Ami semmi esetre se vonzó: dohányzás, bunkóság, tahóság, rasszizmus, egoizmus, más emberek pl. külőjük miatti csesztetése, amiről nem az az ember tehet

- Külső: vékony arcú, Középmagas, szőke/világosbarna vagy sötétbarna/fekete hajú, vékony testalkatú, kék szemű, fehér bőrű, minimum 4 cm (de az ennél hosszabb csak jobb lehet) hosszú haj, SOHA ne legyen páwa hajú, semmiképpen se legyen kövér vagy kigyúrt

- Belső: pörgős, okos (ne legyen síkhülye), Megbízható, kedves, megértő, mosolygós, ....

- Érdeklődési kör: szeressen sportolni, előny, ha van görkorija, rollerje, stb. Szeresse a horrort ^^ Hatalmas előny, ha szeret sütni-főzni ^-^ Legyen állatbarát ;)) Kedvelje a gyerekeket :)

- Stílus: ne fordítson túl sok pénzt és időt a negjelenésére, nem bírom a sznobokat :/


Összefoglaló néven: CUKI :3


15 leszek

2016. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Thomika20 ***** válasza:

"Megpróbálok minden lényeges dolgot leírni:

- Ami semmi esetre se vonzó: dohányzás, bunkóság, tahóság, rasszizmus, egoizmus, más emberek pl. külőjük miatti csesztetése, amiről nem az az ember tehet

- Külső: vékony arcú, Középmagas, szőke/világosbarna vagy sötétbarna/fekete hajú, vékony testalkatú, kék szemű, fehér bőrű, minimum 4 cm (de az ennél hosszabb csak jobb lehet) hosszú haj, SOHA ne legyen páwa hajú, semmiképpen se legyen kövér vagy kigyúrt

- Belső: pörgős, okos (ne legyen síkhülye), Megbízható, kedves, megértő, mosolygós, ....

- Érdeklődési kör: szeressen sportolni, előny, ha van görkorija, rollerje, stb. Szeresse a horrort ^^ Hatalmas előny, ha szeret sütni-főzni ^-^ Legyen állatbarát ;)) Kedvelje a gyerekeket :)

- Stílus: ne fordítson túl sok pénzt és időt a negjelenésére, nem bírom a sznobokat :/


Összefoglaló néven: CUKI :3


15 leszek"



Szia! Miért mindig elvárás mindenki részéről, hogy sportoljon? És ha valaki nem szeret, akkor az kösse fel magát kb? Mi van ha valaki úgy szereti önmagát, vagy épp megutáltatták vele, mert bántották mondjuk?

Horror mániás vagyok, a mindenem.

Igazából csak azt akartam kérdezni, nálad mi az a korosztály amivel még kezdenél?

2016. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!