Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Volt már bunkó barátom, vele az volt a gond, hogy stresszeltem és nem engedték a szüleim, aztán megcsalt és szakítottunk, ennek jó három éve, nagyából egy éve volt egy álomszerű barátom, kedves volt szerették a szüleim és én is, de pár hónap után szakítottam vele, annak ellenére, hogy mai napig szeretem, persze tetszettek más srácok, de azóta mindenkit visszautasítok... ennek ellenére nem biztos, hogy újra együtt akarok vele lenni, de mégis bennem van az érzés, hogy közel szeretnék lenni hozzá... szerintetek mi van? Hagyjam a fenébe? Attól is félek kicsit, hogy újra elhagynám és összetörném a szívét.

2016. máj. 5. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a jó életért szakítottál vele, ha szereted? Nem értem...
2016. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elegem lett belőle,mert egy nyugott percem sem volt
2016. máj. 5. 19:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom, hogy szeretem vagy szerelmes vagyok belé...
2016. máj. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!